Autor Zpráva
MasacreStN
Profil
moj prvy web :) tak vlastny nazor kludne :)
king26
Profil
Odkaz pro klikače
stepan
Profil
To žluté sluníčko u počasí se do té zelené záplavy moc nehodí :)

- Vůbec nechápu, proč na takovém webu je předpověď počasí. A pro jaké místo ta předpověď vlastně je?
- Záplava zelené temnoty
- V článku o nás je písmo maličké a nečitelné (špatný kontrast), v takovém případě si text vždy označím, abych měl bílé pozadí, což zde nelze
- Text nelze označit a kopírovat, u kontaktu to je nepříjemné, číslo icq musím přepsat ručně, e-mail to samé (ten ani není vidět, musím si ho přečíst ve stavovém řádku)
MasacreStN
Profil
takze pocasie je tam z toho dovodu lebo ked je skarede pocasie nejde sa hrat to je len ten dovod preco tam je
potom o nas mne to vykresluje krasne tu je link http://www.bosteel.sk/obr/onas.jpg neviem ako tebe ale ja to citat v pohode viem :)
text nejde umyselne oznacit
stepan
Profil
MasacreStN
Zajímavé, já to vidím takto:
666pounder
Profil *
- Na prvy web sa mi to graficky celkom paci, kod je vsak dost biedny, nema zmyslel rozpisovat detialy, je tam toho dost, ale to nevadi, na prvy web staci, ze ti vsetko funguje ako ma a ak sa budes chcet tvorbe viac venovat, postupne sa naucis.
- To, ze sa text neda oznacit by som dal okamite prec, je to blbost.. mas nejake rozumne vysvetlenie nato? okrem toho, zeby to niekto nekopiroval? nema tam co okopirovat, kedze to j web o vas, nikto iny si to zrejme na web neda.
- chodiaci text v stavovom riadku detto - okamzite prec..
MasacreStN
Profil
no tak vsetko som spravil tak ako ste mi odporucili dakujem za rady :) cakam na dalsie :) inak tie chyby v kode kludne napis rad sa poucim :)
KGW
Profil
Proč je ta stránka tak vysoká?
MasacreStN
Profil
lebo pri vacsich rozliseniach nechce zobrazovat zelene pasy az na spodok
Roboter
Profil
Trošku zbytečná je ta záplava breaků na konci stránky, jinak souhlasím s ostatními připomínkami. Stránky jsou hezké.
MasacreStN
Profil
ak mas ine riesenie tak povedz kamaratovi pri 1600x1200 neviem presne rozlisenie v 3/4 monitore spravilo sek a mal len cierny spodok takto to je aspon dotiahnute naspodok

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0