Autor Zpráva
Joextr
Profil
Web o všem možném, diskmagového typu, trochu starší:) http://joextr.xf.cz/virus/index1.htm
blizz_boz
Profil
ten design bol vytvoreny niekedy v 99tom, nie? tie buttony su preco 8 bitove ? dithering v roku 2009 posobi amatersky skus spravit nove buttony a uloz ich ako 24 bitove png. ten font je otrasny cele to posobi absolutne neprofesionalne..
Miloš
Profil
Text na tlačítkách je hodně nečitelný
Odkazy v textu jak by smet.

Jezdící text je na vraždu.
Počítadlo je zbytečné.
Datum vlevo dole taky.
O animaci vpravo dole škoda sov; hůhů.
Tlačítka pro refresh, dopředu a zpět jistě dnes nikdo nemá ve svém prohlížeči, že musejí být intuitivně na stránkách?

Široké řádky s maličkými písmenky a nízkými řádky jsou velmi neergonomické.
A to nemám širokoúhlý monitor, nýbrž rozlišení 1360×1024.

Vtípky – dlouhý centrovaný text? Nenech se vysmát, ale to bude číst málokdo.
Animovaný oddělovač v návodech je vysloveně fujtajblik.

Proč je stránka s nadpisem Literatura v menu uvedena jako bůkpart? Je to frý? Kůl? In?

Teď zjišťuju – frameset – properuna proč? V roce 2009? Máš k tomu nějaký opravdu vážný důvod?

Jejda – na konci – odkazy na centrum, seznam, redbox, atlas a zone a ještě se ti načítají do tvé rámové struktury; no to potěš…
Joextr
Profil
Miloši miloši:) Ten web byl stvořen, když ještě slovo frikulín neexistovalo, ale líbí se mi jak se do všeho tak hezky položíš:) Ten oddělovač je geniální:) JOOO MILUJU DEVILS VIRUS:D

Ale za tu hlášku o sovách to stálo:) Podobně jako o slepým krtkovi.
Miloš
Profil
Tak tu o krtkovi neznám.
Joextr
Profil
Ježkovy zbytky zraku. Slepej ježek - skoro krtek:)
Miloš
Profil
Jo tohle – to úsloví jsem pochytil v prostředí zrakově postižených.
A proč zrovna ježkovo – může to mít co do činění s hodně špatně vidícím Jaroslavem Ježkem, co já vím.
Ale výraz „skoro krtek“ jsem neznal.

K věci
máš nějaké oumysle s tím webem z předfrikulínských dob?
Joextr
Profil
Nn, vubec žádný.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0