Autor Zpráva
Jardic
Profil
Zdravím, jsem "začínající kreativní" grafik a potřebuji najít nedostatky na grafickém návrhu svého osobního webu. Zatím je to jenom ve formě obrázku, takže pokud tam najdete hrubý nedostatek dejte mi prosím vědět, protože po nakodování by to bylo mnoho práce navíc. :-) http://jarda.teramarketing.cz/Webdesign/01-Jarda/gray.png
Izzi
Profil
Paci sa mi to, mozno by som este popracoval na vnutrajsku, aby to tak nesplyvalo s pravym a lavym menu
Icedog
Profil
Celkem se mi to líbí, jenom mi nějak do toho nezapadá font, kterým je psán Lorem ipsum text a H#..
Jardic
Profil
Celkem se mi to líbí, jenom mi nějak do toho nezapadá font, kterým je psán Lorem ipsum text a H#..
Icedog:
A jakej by byl lepší ? Mám jenom omezený výběr protože musím vybírat jen takový který jsou ve všech počítačích...
I am
Profil *
Naprosto nečitelná navigace - a proč musím naklánět hlavu?
blizz_boz
Profil
ten font v menu je necitatelny, zvolil by som nejaky konzervativnejsi napr garamond. web posobi velmi jednoducho ako keby si ani nebol grafik, ale len obycajny HTML/CSS koder. na to ze si grafik by som cakal nieco prepracovanejsie. btw ako chces zrealizovat sikme menu? pomocou obrazkov a klikacich map?, tak to potom prajem vela stastia :D
panther
Profil
blizz_boz
ale len obycajny HTML/CSS koder.
myslíš, že kodéři jsou jen „obyčejní“?

btw ako chces zrealizovat sikme menu? pomocou obrazkov a klikacich map?, tak to potom prajem vela stastia :D
normálně, jako kterékoliv jiné obrázkové věci. Asi jsi nikdy neslyšel o image-replacementu, co?
blizz_boz
Profil
viem co je obrazkove menu dokonca tu mam aj stranku kde pouzivam taketo menu akurat mi ju este nikto neohodnotil :D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0