Autor Zpráva
Falcon
Profil
Ahojte..
Chcel by som dať skomentovať tento grafický návrh pre Pani Janurovú.
Tak čo vy nato je to zmena k lepšiemu? Čo tam mám upraviť,zmeniť,pridať odobrať atď ;)
Za kritiku ďakujem
blizz_boz
Profil
neni to najhorsie, ale je tam vela prazdneho miesta a neposobi to ucelenym dojmom, skus sa s tym viac pohrat a skus to spavit tak ze ked sa pozres na stranku tak mas chut na tie perniky. ja by som to spravil uplne inak.
imploder
Profil
Původní verze je lepší v tom, že je přehledná a ucelená, vše je jasné. Lepší by bylo kdybys vyšel z ní.

V nové verzi celkem nesmyslně zabírá místo slideshow (asi nic podstatného - zboží si člověk prohlídne u objednávek a tohle je pak spíš jak nějaký reklamní poutač). Pod tím jsou tři kategorie odpovídající odkazům ve staré verzi vlevo. Celkem nechápu, proč je u každé tlačítko objednat - v původní verzi se objednávají přece konkrétní výrobky, které se ukážou když klikneš na nějakou kategorii. Navíc tam musíš i když si chceš zboží jenom prohlídnout. Prostě tam tlačítko nazvané "Objednat" působí nemístně. Vůbec by tam nemuselo být žádné tlačítko.

Pak je tam nějaká stať o firmě a kontakt až dole. Zabírá to víc místa než je potřeba. Stará verze se nemusí rolovat, nová ano. Co je to za hloupý zvyk, že místo nahoře zabírá velká jednolitá hlavička kde je nadpis a jinak žádné informace a pro to podstatné si musí člověk odrolovat?
imploder
Profil
Je to pěkné, ale kritizovat se musí.
Falcon
Profil
musí člověk odrolovat?
Možno sa použijú kotvy
Je to pěkn
diky ;)
blizz_boz
diky no malo to vypadať tak viac-menej seriozne tak to by asi nebolo moc dobré no neviem ;)
imploder
ešte uvidím čo k tomu zákazníčka ;)
joe
Profil
Kontakt dej do hlavičky - alespoň telefon + něco dalšího důležitého
Nelíbí se mi odstín hnědé, která je na těch obrázkách - perníčkách a tlačítkách "Objednat", s barvou perníku nemá moc společného.
Jak už je napsáno výš, zabírá to moc místa.
Proč jsou "vlnky" zubaté?
Proč je text u kontaktu patkovým písmem?

Nejhorší to není, ale příliš se mi to nelíbí.
Falcon
Profil
Nelíbí se mi odstín hnědé, která je na těch obrázkác
to je taka ikonka žiadny tieň tam nie je ;)
blizz_boz
Profil
[#5]mal som na mysli nieco taketo:
http://www.sanderscandy.com/
http://www.godiva.com/
joe
Profil
Falcon
Nepsal jsem nic o žádném stínu (tieň), tak jinak.

Ta barva na těch obrázkách (chaloupka, santa a ovečka + ten přechod na těch tlačítkách objednat) je prostě hnusná. Vyber lepší odstín hnědé.

stín a odstín nejsou stejné slova ;)
Falcon
Profil
joe
jaaaj som zle prečítal :D
imploder
Profil
Falcon
Možno sa použijú kotvy
Jde spíš o to, aby když člověk přijde na stránku tak její obsah hned viděl, ne aby viděl nějakou poloprázdnou hlavičku a pro zbytek musel rolovat, klikat nebo cokoliv dělat. Moc tam toho není a na obrazovku se to pohodlně vejde, tak jako se to vešlo v původní verzi. Způsob jak zaplácnout prostor se vždycky najde. Na mobilu je ho ještě mnohem míň. Prostě když návštěvník může vidět všechno a nemusí na to nic dělat, tak ať vidí. Je to něco podobného jako zdržující vstupní stránka, i když mírnější.
Nox
Profil
Docela se mi to líbí, aspoň jak to tu vidím na mobilu. Myslím že lepší než tvé předchozí výtvory.

Volný prostor sám o sobě by nevadil, spíš naopak, ale tady je v kontrastu s tím na některých místech příliš nahuštěno, což už dobře není (firmy shora a vůbec celá levá strana, takže pak mezera napravo působí nepatřičně)
Falcon
Profil
Nox
diky možno to ešte nejak upravím
imploder
no neviem skusil by som tam potom dať nejaké menu alebo iba odkaz že "o firme" a tam by mali nejaké certifikáty,informácie a tak ale ešte sa poradím zo zákazníčkou ;)
blizz_boz
To možno spraví tá slideshow uvidíme ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0