Autor Zpráva
ctverecek
Profil
Zdravim, tak cca před měsícem jsem sem psal vlákno na kritiku tohoto webu. Strašně jste mě "poslali" za design a tak se na Vás obracím znovu s prosbou o kritiku www.proucetnictvi.cz. Stránky mam jako mojí ročníkovou práci věnovanou tématice SEO, takže na stránky koukejte také z pohledu SEO, klíčová slova: účetní kancelář, účetní, účetnictví, Vedení účetnictví, Daňová evidence, Mzdové účetnictví, Účetní poradenství. PS: nešetřete mě :-)
ninja
Profil
Je to rozhodne lepsi nez predesla verze.
ctverecek
Profil
Je to rozhodne lepsi nez predesla verze.
Díky a nějaké další rady na upgrade?
KGW
Profil
Aktivní menu by nemuselo být už klikací.
kletely
Profil
ctverecek
Reklamu by som tam nedával.
ctverecek
Profil
Aktivní menu by nemuselo být už klikací.
A jaké by mělo býti?

ctverecek
Reklamu by som tam nedával.
nenapadlo mě nic lepšího co umístit do toho sloupce
SwimX
Profil
ctverecek
V nadpisu ti končí řádka v. To by se nikdy nemělo stát -> v Tachově.
Mistr
Profil
ctverecek
(1) Souhlasím s názorem napsaným ninjou. Je to skutečně lepší než předchozí verze.
(2) Sdílím i SwimXovu poznámku, že na koncích řádků by ses měl vyvarovat předložek typu v, s, z apod. Zvláště, když se jedná o statický (tedy neměnný) text.
(3) Proč na titulní stránce není standardně zarovnán text Těším se na spolupráci s Vámi? Měl by být zarovnán doleva, ne?
(4) Na titulní stránce bych v pravém sloupečku opravil text Doporučuji na Členství nebo Profesní členství apod.
(5) Uznávám, že menu má své kouzlo. Jen mne osobně se nelíbí. Ale je to jen názor osobního vkusu jednoho z mnoha návštěvníků předloženého webu.
(6) Z titulní stránky si odmaž mezeru z prvního odstavce za slovem kanceláře (myslím tu před čárkou).
(7) Stejný nešvar je na titulní stránce v odstavci Daňová evidence.
(8) V oddíle Mzdové účetnictví si zas oprav v posledním řádku slovo kontralám.
(9) U oddílu Účetní poradenství se Ti nějak zasekl otazník, ne? Mrknul bych se, být Tebou, na klávesnici.
(10) Zmínili to kolegové v tomto tématu i při předchozím hodnocení: odeber tu reklamu. Na profesionálních stránkách nemá co dělat.
(11) V nadpisu v titulní stránce bych zajistil, aby slova Václavy Procházkové byla vždy na jednom řádku.
(12) Ve stránce Naše sídlo bych fotografii vpravo nenazýval Pohled do kanceláře 2, když má paní účetní jen jednu kancelář. Vím, jak jsi to zamýšlel, přesto bych tu dvojku vymáznul.
(13) Navíc fotografie ze stránky Naše sídlo bych logicky seřadil. Tedy nejprve pohled na dům a pak pohled do kanceláří.
(14) Do kontaktů můžeš přidat odkaz na Mapy.cz. Proč jej mít jen v našem sídle a navíc tak nevýrazně?
(15) E-mailový kontakt paní účetní nemá? Musím svou zprávu ťukat jen do webovského formuláře? Ten e-mail bych každopádně doplnil.
(16) U posledního řádku výpisu ve stránce Naše služby si odmaž tečku na konci. Žádný z řádků výše není tečkou ani čárkou ukončen, proto nemusí být ani tento.
(17) Celkově vnímám výrazný posun webu vpřed a za ten Tě chválím.
Nox
Profil
ctverecek
Fakt je to lepší než minulé, čekal jsem jen nějakou drobnou změnu

Reklamu bych také nedával.
Podklad menu bych neotáčel, nedával mu rozmazáné okraje. Vizuálně taky položky moc na horní nebo spodní část nenavazují.

Fotku dej lepší, takto upravené se dávají na náhrobky...
A nelep na ni tak ten text
ctverecek
Profil
Nox
Tahle fotka se blbě ořezává tak jsem to chtěl vyřešit takto, ale máš pravdu. Pokusim se najít jinou alternativu ořezu.

SwimX & Mistr
v Tachově spojeno ;-), obecně myslíte, žě by bylo vhodné celé odstavce zarovnávat pomocí JUSTIFY?

Mistr & Nox
Díky moc, bez Vaší kritiky bych to nedokázal

Mistr
Drobné chyby, které jsi popisoval jsou opraveny.

Jsem rád, že se Vám nový design líbí :-), teď jen nějak zvýšit návštěvnost stránky, pagerank a pozice ve vyhledávačích a budu spokojen :-D! Bohužel PR je 0, mam 5-10 unikátních návštěv denně a krom 1. místa v Seznamu dle "účetní kancelář" jiný úspěch v pozicích nemám :'(...nějaké rady jak to zlepšit?
kletely
Profil
ctverecek
nenapadlo mě nic lepšího co umístit do toho sloupce
Ja myslím že na firemnú(alebo ako to nazvať) sa reklamy nedávajú.
Prečo:
- snáť si na hosting tích par eur(korun) zarobí aj bez reklamy
- ale naj dvoležitejšie je že kolko ludí si pomocou tej reklamy našlo lepšiu konkoreciu a to ti za to nestojí nie?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0