Autor Zpráva
fikus
Profil *
Prosím o celkové zhodnocení: www.svatebni-oznameni.com/
Díky.
vynalezce
Profil
moc mi k tomu nesedi ta tmava ruzova na pozadi
KGW
Profil
Moc pěkný,
možná ty tečky na začátku menu jsou takový divný a opravit typografické chyby (mezera před procentem, oddělovač tisiců určitě nedávat tečku, ale naopak mezeru, mezeru za tečkama apod.
A ještě možná ty zobáčky mi k tomu zaoblenýmu designu úplně nesedí.
wimstr
Profil
* začal bych u bočního menu, nesedí mi provedení, hodně naplácaného textu u sebe, nepřehledné

* více bych rozlišil odakzy od okolního textu, odkazy jsou nevýrazní a snadno přehlédnutelné

* ještě jsem si všiml, u hlavičky, neboli u horního panelu, je jakási nepřesnost v přechodu, je to posunuté cca o 20-30px dolů, je-li to tak schválně, tak bych to nějak pořešil
ninja
Profil
Prekomplikovane.
bencik
Profil *
Na první pohled bych neřekl , že se jedná právě o svatební oznámení - nějak mi k tomu nesedí ta růžová... A celkově mně trvalo nějakou dobu, než jsem se v tom zorientoval (i když zase na druhou stranu, když už někdo zadá svatebni-oznameni.cz tak asi ví, co ho čeká, a stránky tak plní svůj účel)

a jen takový detail - nevím jak ty tečky, ale ty pomlčky v menu by (alespoň si to myslím) šli řesit přes <li> a ne dát list-style-type: none a pak dopisovat do textu znaménko...
fikus
Profil *
Díky všem za připomínky.
Pokusím se je zapracovat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0