Autor Zpráva
Peter Kincel
Profil
Dobrý deň,

rád by som poznal Váš názor na moje osobné portfólio - webdesign.kincel.sk. Ako sa vám páči design, použiteľnosť, či kód stránky? Teším sa na vaše príspevky ;-)

Vopred ďakujem.
wimstr
Profil
Opravdu velmi pěkná práce, příjemná grafika, přehledné (pravda, že nevím, co je to "curriculum vitae" a trochu mě to zmátlo, osobně bych dal přednost výrazu kterému bude rozumět širší veřejnost)...víc zatim nic
bencik
Profil *
Vypadá to zajímavě (v dobrém smyslu slova) :)

ale možná bych zkusil udělat nějaký hover po najetí nad ukázku těch designů
a nevím jak na nějakých novějšich počítačích, ale na mém z roku 2003 :) se mi to trochu seká při scrollování... (kvůli fixnímu pozadi)
VENCA
Profil *
docela hezke ;-)
pridej jeste javascript pro zobrazovani obrazku a bude to ok ;-)
mates
Profil
opravdu pěkné portfolio!
mates
Profil
malá výhrada ke kódu:

<fieldset>
<h3><strong>kontaktný</strong> formulár</h3>

h3-bych nahradiltagem legend


a

<style type="text/nieco">
body {
font-size: 85%
}
</style>

umístit do externího souboru

...ale je to síš o osobním citu pro kód
Nox
Profil
mates
Souhlas, myslim že to subjektivní není

Peter Kincel
Pěkné, taky bych přidal nějaký ten lightbox
Patička malý kontrast
srigi
Profil
Velmi pekne, len musim upozornit, ze akykolvek fixne pozicovany prvok sposobuje vo FireFoxe v3.0 strasne spomalenie scrollovania (na pomalsich pocitacoch je akykolvek "fixny" prvok ako za trest).
Peter Kincel
Profil
Ďakujem všetkým za pripomienky a zhodnotenie. Teší ma, že sa zatiaľ nenašla žiadna negatívna reakcia :-)

wimstr
Zatiaľ tam nechám to curriculum vitae, dúfam že aspoň polovica návštevníkov bude tento výraz poznať a tá druhá na ten odkaz klikne zo zvedavosti ;)

bencik
Hover už asi nepridám, to by mala tá stránka už naozaj veľkú dátovú veľkosť (musel by som tam pridať ešte raz toľko obrázkov mojich prác), ale tiež som nad tým rozmýšľal.

VENCA
Ďakujem, javascriptove zobrazenie obrázkov zrejme neskôr pridám, len čo zistím, prečo na jednej stránke nemôžem mať zároveň mootools aj lightbox (keď použijem obe tieto javascriptove hračky, tak nefunguje ani jedna :).

mates
Kód upravený, ďakujem.

Nox
Kontrast v pätičke som mierne zlepšil.

srigi
Ďakujem, to fixné pozadie som radšej zmenil na nefixné ;-)
wimstr
Profil
wimstr
Zatiaľ tam nechám to curriculum vitae, dúfam že aspoň polovica návštevníkov bude tento výraz poznať a tá druhá na ten odkaz klikne zo zvedavosti ;)

* pravda, zvědavost vyhrala:D
bencik
Profil *
Ďakujem, to fixné pozadie som radšej zmenil na nefixné ;-)
Teď už to jde scrollovat normálně a na vzhledu to také moc neutrpělo...
Děkuju ti za všechny uživatele méně výkonnějších PC :)
Mistr
Profil
Peter Kincel
Jen několik málo poznámek:
(1) Není lepší dávat životopis ke stažení ve formátu PDF než DOC?
(2) Studium na vysoké škole jsi již skončil? Já jen, že v životopise píšeš 2008 - 2009. Naproti tomu u pracovních zkušeností máš 2005 ->. Možná je to tak správně, jen se ptám.
(3) Další drobnost: píše se AutoCAD.
(4) Pokud odešlu chybně vyplněný formulář, jsem vyzván k návratu a doplnění chybějících údajů. No, doplnění... Celý formulář se mi smazal a já musím psát vše znovu. :-(
(5) Odkaz z Referencí na web Kdomivola.cz vede na neexistující stránku. Ostatní odkazy jsou v pořádku.
(6) Rejpnu si: Co bude s českou mutací použitelnosti? :-)

wimstr
pravda, že nevím, co je to "curriculum vitae" a trochu mě to zmátlo, osobně bych dal přednost výrazu kterému bude rozumět širší veřejnost
Neviděl bych spojení curriculum vitae jako problém.
Peter Kincel
Profil
Mistr
Ďakujem za vecné poznámky. Moje vyjadrenia k nim:
(1) Pdf by určite bolo lepšie. Vo formáte doc je tam ten životopis len dočasne.
(2) Skončil. Len neviem, či sa aj to hodí spomenúť v životopise :-)
(3) Opravím, ďakujem.
(4) V PHP sa takmer vôbec nevyznám, preto som tam dal najjednoduchšie možné riešenie odoslania formulára. Bohužiaľ má viacero nedostatkov :(
(5) Opravím, vďaka.
(6) K tomu sa určite raz dostanem ;-)
kletely
Profil
Peter Kincel
Velmi pekné portfólio. Inak vetu: Vo formulári vyplňte všetky požadovaná údaje a prosím píšte bez diakritiky. Ďakujem ;-) svečí o niečom.
blizz_boz
Profil
VENCA
a naco ten hnusny javascript na obrazky? potom musim cakat kym sa nacita cely obrazok takto sa mi nacitava postupne, bez JavaScriptu je to IMO lepsie...
Peter Kincel
preco sa mi nacita len obrazok stranky, a nie rovno stranka? mna nezaujimaju graficke navrhy stranok ale kompletne stranky ktore si vytvoril
Peter Kincel
Profil
kletely
Ďakujem. Svečí o čom? Ako som spomenul už Mistrovi, php neviem a ten formulár má veľa nedostatkov, vrátane toho, že tam nemám ošetrené kódovanie. Zrejme si na to budem musieť niekoho nájsť.

blizz_boz
Nuž, lebo kompletné weby ako grafik často nevytváram, robím skôr tie grafické návrhy. Myslím, že v portfóliu grafika a webdesignéra sú grafické návrhy ako referencie bežným javom :-)
joe
Profil
Peter Kincel
Tak taky ti to ohodnotím, já se k názorům ostatních ale nepřiklonim, mně to zas tak pěkné nepřijde (graficky), spíš jako průměrný web.

Zkontroloval bych si web v IE6 a zvětšil písmo, text ti vylézá z hlavních odkazů nahoře, linky pod obrazovkama stránek nejsou tam, kde by měly být, text přetéká bublinu a není k přečtení, takže jsi optimalizaci stránek moc nedal.
Peter Kincel
Profil
joe
Ou, na to som nejak zabudol. Hneď ako budem mať prístup k IE6 tak to doladím, vďaka.
joe
Profil
Peter Kincel
Tím tě samozřejmě nechci odradit od tvé nové stránky. Jen se snažím vždycky radši vytknout to, co si myslím, že by stálo za to se na to podívat.
To, že máš sladěné barvy a jejich pěkné odstíny nemá moc smysl sem psát, to asi vidíš :-) Ale jak jsem psal, přijde mi to takové obyčejné.

EDIT: na druhou stranu co vymýšlet... já už přemýšlím nad designem svých stránek hodně dlouho a ještě mě nic nenapadlo.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0