Autor Zpráva
zeeman
Profil
Zdravim ve spolek,

zajimal by me Vas nazor, pripominky a navrhy na zlepseni k tomuto grafickemu navrhu ..

Predem moc diky

(Logo a textova vypln jsou zatim pouze provizorni)

http://img4.imageshack.us/img4/1894/agenturafinal.jpg
Hitman
Profil
Hezké, přehledné, žádné návrhy na zlepšení nemám.
Mistr
Profil
zeeman
Vím, že píšeš, že jsou texty jen výplňové, přesto: u rámečku Nabídka práce je správně odtržítko i u prvního řádku s textem V tuto chvíli jsou volné pozice?

A co když nebudou volné žádné pozice, co tam pak bude? Jen suché oznámení, že nepřijímáte další pracovníky? Nebo máš nějakou alternativní verzi?
zatinka
Profil
Jako potencionální zákaznici se mi web moc líbí, je přehledný, lehce použitelný, má vhodně zvolené barvy, prostě prima. Jen ten text na úvodní straně obsahuje množství pravopisných chyb, to u profesionální agentury nevypadá profesionálně (např. Nevadí dlouhé í, za čárkou a tečkou se píšou mezery, před spojkou aby chybí čárka, před spojkou které rovněž, mohli ověřit měkké i, slovo adědečkové nebo zákazníkema neznám :-)
Nox
Profil
Mě se tedy vůbec nelíbí barvy...ale jinak je to docela dobré

Snížil bych okraj písma v hlavičce...kontrast, vím...ale žádné jiné prvky to tak nemají, nějak mi to tam nesedí
Minimenu nahoře - přiliš natěsno u okrajů
Logo mi k designu taky nesedí...a ani k názvu ani k tématu
V dolních boxech je často obrázek taky příliš blízko textu
Střední box je poměrně tmavý, zatímco boční téměř splývají s pozadím, to je také docela nepoměrné

V menu je to Trajan Pro? Tohle písmo mám taky rád
zeeman
Profil
Predem bych chtel podekovat za reakce ..

Mistr
Presne tak, prvni radek tam bude vzdycky a na druhem bude suche oznameni typu "Bohuzel v tuto chvili nenabizime zadna pracovni mista." Taky mi to neprijde jako idealni reseni .. :/ Ale nenapada me nic lepsiho v tuhle chvili .. By to pak zavanelo prekopanim celyho layoutu :)

zatinka
Díky, mohl jsem ten text upravit alespon z gramatickeho hlediska to priznavam.. Ale je to vylozene jen narychlo sesmoleny abych videl jak to jak to vypada s textem.. Navic jsem ten text nepsal ja. Na finalnim webu bude uplne jiny text.

Nox
Ty barvy jsou problem, rekl bych ze pro ne zatim nemam vytribenej cit :) a taky je to asi dost o subjektivnim nazoru. Nekomu se libi, nekomu ne..

Nejsem si presne jistej jak to myslis s tim pismem ..

minimenu - upravim

logo - jak uz jsem nahore poznamenal je pouze provizorni, bude uplne jine

boxy - jj muzu ty obrazky posunout jeste kousek dolu

stredni box - snazil jsem se ho trochu zvyraznit, pro agenturu je to celkem dulezita polozka na strance (ale nepomer to mozna trochu je)

Trajan - presne tak ;)
zatinka
Profil
Barvy - opravdu jde o subjektivní názor, ale vzhledem k tomu, že hlídání dětí si budou většinou hledat ženy, tak myslím, že je výběr dobrý. Barvy jsou pěkné, pastelové, veselé.
rommy
Profil *
grafický návrh:
- hlavička i patička mi tam moc nezapadá...zřejmě rozpor mezi zaoblenými tvary v obsahové části a patičkou, hlavičkou v druhé části
- hlavička není ani moc vyvedená (jak barevně, tak i ty obrysy dětiček či pozadí )
- patička - zbytečně velká
- spodní trojblok - nepoměr zvýraznění obrysů
- textová část ( sice není předmětem hodnocení ) - jedna chyba za druhou
Resumé = vše se dá opravit :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0