Autor Zpráva
Cirdan
Profil *
Zdravim.. mohli by ste mi ohodnotit tuto stranku??? www.cirdan.kvalitne.cz
Funkcnost, design,,, ako sa vam paci...
PS... : v galerii sa vlemi hrabat nemusite.... :-D
Charlie
Profil
~ Logo bych dal nahoru nad obsah
~ Menu nevypada nejlepe, rozhodne bych y nej odstranil obrazky a takove ohromne mezery
~ Titulek "Moje osobne stranky" nikomu nic nerekne
~ Nektere odkazy z menu se oteviraji v novem okne a to neni moc pristupne. Ja jsem ted napriklad v hotelu, kde jsou vyskakovaci okna zablokovana a nejdou odblokovat. Prave tlacitko taky nefunguje. Jediny zpusob, jak se na odlaz dostat je opsat ho ze stavoveho radku.
Cirdan
Profil *
~ Logo bych dal nahoru nad obsah ..ake???
~ Menu nevypada nejlepe, rozhodne bych y nej odstranil obrazky a takove ohromne mezery .. predpokladam MSIE???? na tom sa este pracuje... v mozile a opere vyzera dobre... aspon podla mna....
~ Titulek "Moje osobne stranky" nikomu nic nerekne .. mudro hovorite.. az mi je to divno... :-D
~ Nektere odkazy z menu se oteviraji v novem okne a to neni moc pristupne. Ja jsem ted napriklad v hotelu, kde jsou vyskakovaci okna zablokovana a nejdou odblokovat. Prave tlacitko taky nefunguje. Jediny zpusob, jak se na odlaz dostat je opsat ho ze stavoveho radku. -- odkazy v menu co s otvaraju v novom okne niesu pop-up.. ale klasicke odkazy.... takze... a odkazuju na ine stranky.......... takze aby tematika ostala zachovana.....
Dakujem...
Mistr
Profil
Charlie, Ty jsi ještě pořád v tom hotelu se zablokovaným target="_blank" ? :-)
Mistr
Profil
Cirdan,

možná jsem blbec, ale co tam pořád má představovat ten měnící se obrázek z "MSIE" na "SIE"? Má to nějaký důvod?

Když ukáži myškou na odkaz v levém sloupečku, odskočí mi o trochu doleva. Po odjetí ukazovátka myši už na tomot místě zůstane. Má to nějaký hlubší význam?
Cirdan
Profil *
Mistr.. to je len na MSIE... ostatne prehliadace tam maju meniacu sa bodku (meni sa jej farba), ,, ale MSIE to zle zobrazoval takze to musim este prerobit...... mozno ze pre MSIE urobm uplne ine to menu...... ale zatim.... lol
Charlie
Profil
Mistr, ano, a jeste si tady tri tydny pobudu :-]
Cirdan
Profil *
dikes ze k veci... :-D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0