Autor Zpráva
Mona
Profil *
Ahoj, zkoukněte mi prosím tyto stránky: www.marianka.cz

Jen podotýkám, fotogalerie ještě nefunguje (pracuje se na tom), taktéž "Aktuality" v pravém sloupci jsou zatím jen provizorium. Díky Mona
keeehi
Profil
Vytvořit náhledy fotek = 2 soubory, original.jpg + zmenseny.jpg
U gifů odstranit bílý "rámeček"
swetko
Profil
dal by som pod text obycajne biele pozadie a bolo byto myslim omnoho lepsie, aj koli nam citatelom z vysilenym zrakom

zjednotil by som odkazy (podmenu) ktore vyzeraju inajk na stranke Základní škola a inak napr na Pěnčínský školáček

ak budu nahlady na fotky ako su teraz - zmenit komprimaciu

to zvisle fialove podmenu by som dal do riadku nad samotny text - bude to ucelenejsie
Miloš
Profil
1) Ve FF a Opeře (a zřejmě všude mimo IE) se nezobrazuje pozadí mimo hlavičku. Zřejmě důsledek absolutního pozicování, anebo float bez čističe.
2) Fialový hover se špatně čte – http://www.sovavsiti.cz/kontrast/
3) Chybí klikací hlavička
4) Chválím to, že má každá stránka jiný <title>. Proč se ale úvodní stránka jmenuje anglicky? Podle textu home netuším, na jakém webu jsem. Nahradil bych textem Základní a mateřská škola Pěnčín.
5) S vypnutými obrázky postrádám namísto hlavičky alternativní nadpis.
6) Náhledy na stránce Akce školy – v IE přebývá nehezký modrý rámeček a absentuje :hover-efekt
Mona
Profil *
Moc díky za připomínky. Jen chci ještě podotknout stránky dělám přes Expression Web, tudíž mi spoustu věcí udělal prográmek sám.

Miloš: Ad 4) chybička se vloudila, "titulkování" si program dělal sám a já přepisovala a na toto jsem evidentně zapomněla. Takže to je již napraveno.
ad 2) také jsem to zjistila, ale zatím zkoumám, kde se to dá změnit.
ad 3) jak klikací hlavička?
ad 5) toto doplním

swetko: "pod text bílé pozadí" - kromě fialového menu vpravo mám všude "bílo", tedy alespon tak to vidím já. Ad fialové menu, mě se právě takto na boku líbilo, ale zkusím ještě tvou variantu a pak nechám tu, co si vybere většina. :o))
Miloš
Profil
2) Jde o barvu #dfb8df, tudíž hledat ve stylopisu a:hover s touto hodnotou a nahradit vhodnější barvou. Barevné kombinace například viz http://colorschemedesigner.com/

3) Klikací hlavičkou (respektive klikacím logem) se myslí to, že ěje tento prvek stránky zároveň odkazem na stránku úvodní.
Například na této stránce najdeš takové logo v podobě tohoto obrázku:


Pokud jde o to bílé pozadí – vidíš ho jen v exploreru – viz můj bod č. 1
kůn
Profil *
Pozor na hodně nekvalitní náhledy obrázků

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0