Autor Zpráva
kůn
Profil *
Prosím o hodnocení stránky:


ReklamaZadarmo.unas.cz
ninja
Profil
Zkuste vymyslet 3 duvody, proc by se mel nekdo do vaseho anonymniho (zadne info o provozovateli), nebeziciho a pravne zcela absurdniho systemu registrovat. Nebo alespon 1 duvod.
kůn
Profil *
Proč právně absurdního???
tomas657
Profil
Musím povedať, že to 000 webu v hlavičke pôsobí dosť komicky... to tam nevieš pridať aspoň nejaký svoj web...
kůn
Profil *
Ještě to není spuštěno na 100%. Ale zajímá mě hlavně co na to říkáte po technické stránce. Co byste změnili?
tomas657
Profil
http://www.reklamazadarmo.unas.cz/registrace.html - nevieš si ručne spraviť formulár?
kůn
Profil *
Tak tímhle jsem se zaobíral strašně dlouho. No a jelikož jde o registraci s přílohou - bannerem, rozhodl jsem pro Formsite.com. Vytvoření formuláře s přílohou totiž není nic jednoduchého.
Hitman
Profil
Hmm, ten systém taky není vlastní, nebo systém udělat umíš, ale formulář ne?
kůn
Profil *
Proč by systém nebyl vlastní???
tomas657
Profil
Vytvoření formuláře s přílohou totiž není nic jednoduchého.

Myslíš?
Hitman
Profil
Proč by systém nebyl vlastní???

Pokud na to nemáš znalosti, tak systém asi nevytvoříš.
Mike8748
Profil
kůn
kdyz pominu html kod a vzhled stranky celkove (hlavne html teda) a podivam se na to pouze jako na "system"....

tak me to docela pobavilo

1) vlastne nic nenabizis
2) ten banner, proc nema standartni rozmery ale takovy divny?
3) podminky pro registraci, tam sem se nasmal nejvic. krom toho ze jsou fakt ujety, tak si myslim ze jsou i za hranici zakona (moralky minimalne)
4) nikde zadny info o provozovateli systemu. zadnej kontakt. email na anonymni server je docela malo.

OT: kolik ti je? 16?
kůn
Profil *
Co máš proti podmínkám?
vynalezce
Profil
podminky smazani probehne do 65 dnu mno...
Mike8748
Profil
kůn
co proti podminkam?

- smazani 65 dnu? to jako az nebudes mit zrovna co delat, budes se fakt nudit tak budes mazat ucty pokud o to nekdo pozadal? 2 mesice je docela dlouha reakcni doba nemyslis?
- klient odpovida za skody? to je nejvetsi sranda. nechtel si tam spis napsat "provozovatel neodpovida za skody" ? precijenom takhle treba WZ ti zrusi ucet, ty pak reknes ze je to moje vina a budes po me chtit X penez.
- klient prohlasuje ze je autorem webu/banneru. takze kdyz mi stranku udela firma, tak si je u tebe nesmim zaregistrovat? to samy banner, kdyz to zadam grafikovi tak taky nemuzu k tobe.
- provozovatel ma pravo mazat udaje... takze az se budet nudit tak me proste smazes registraci? bez udani duvodu me muzes vymazat ze systemu... a to jako proc? jenom proto ze se ti nebudou libit moje stranky?

a jinak... zaregistruju se, poslu ti banner a na stranky dam html kod pridelenej... a co dal? jak se dozvim jestli muj baner byl "prijat" a vyhovuje podminkam? a v jakym pomeru je zobrazeni meho banneru v systemu k zobrazenym banerum u me na strance?

vzhledem k tomu jak vypada html kod stranek, tak radsi ani nechci videt HTML kod kterej pridelis klientovi aby dal na svy stranku. to bude urcite taky nejaky veledilo

bez urazky, ale doslo mi proc nikde neni uvedenej kontakt na provozovatele. protoze si maly decko co si mysli ze udela diru do sveta reklamy

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0