Autor Zpráva
michaelkiller
Profil
Prosil by som o kritiku webu www.maciatka.sk.
Web obsahuje tabulkový layout, kód je dosť neprehľadne napísaný ( ten prosím nekritizovať :p )..
Zaujímal by ma hlavne názor po stránke designu a prístupnosti..

Za všetky názory vopred ďakujem
Gorr GrimWolf
Profil
Je to pěkné. Ale asi bych dal menší mezeru mezi začátkem stránky a prohlížeče. Jestli mi rozumíš. Je to úplně namáčklý na okraj ;)
mgw
Profil *
s tým kódom máš pravdu :D... ale dizajn je veľmi dobrý, možno trošku smutné farby, menu by som skúsil nejak zvýrazniť.. možno.. ale inak good. ....a ešte to "vítam vás na stránke..." by sa na stránky nemalo písať, obzvlášť ak je to zobrazené na každej...
michaelkiller
Profil
Gorr GrimWolf: Hmm, nad týmto som už rozmýšľal, ale neviem... Mne sa to také namačknuté práve páči.

mgw: Aha, dobrá pripomienka, to sa teda bude musieť odstrániť...

Ďakujem za vaše názory.
Anonymní
Profil *
namacknute proc to tak komu pripada kazdy pixel dobry ne proc s nima plytvat vim je to posledni dobou rozsireny postup ale mne se to obecne nelibi musel by k tomu byt extra duvod a ten tady nak nevidim s tim kodem je to trochu pravda ale sou i horsi a rikaj si profici alespon to vypada vsude stejne, design je uplne super takhle vyvezene stranky se hned tak nevidi supr neboli z toho oci je to citelne proste citovka hlavne - nenech si namluvit ze tmava=smutna jde prece o kontext s tim ostatnim tmava muze byt zrovna tak elegantni zrovna tak menu naprosto intuitivne jsem k nemu zamiril a pouzil ho tak proc ho zvyraznovat ja nalevo nahore tam byva menu je to vypis nejakych hesel vypadajici jako menu a mneni se to pod kurzorem jako menu tak je to menu co by este kdo chtel aby na to kliknul asi by to mohlo treba vyplazovat jazyk po dle mmne je to pohlazeni pro oci
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0