Autor Zpráva
Chuck
Profil
http://nabor.skaut-slapanice.cz/

Jedná se o web, který bude fungovat jen dočasně, protože se vztahuje k aktuální události - a to skautskému náboru nových členů.
Prosím o hodnocení...
Hitman
Profil
Není to špatné, ale je to přístupné i lidem s vypnutým JS?
Chuck
Profil
Hitman
je to přístupné i lidem s vypnutým JS?
Ano. Galerie přes Lightbox je řešená tak, že když je JavaScript vypnutý, neotevře se okýnko lightboxu, nýbrž samotný soubor obrázku.
Jedinný problém nastává u mapy na stránce "Klubovna", protože Mapy Google bez Javascriptu nemůžou fungovat...
Chuck
Profil
Mimochodem, kdyby někoho zajímalo, proč to tak je: Podoba písmen "A" v logu je taková, jaká je, protože oficiální logo skautské organizace vypadá takto: http://www.skautabs.cz/rs2/image/abs280/logo_skaut_125.gif
oogi
Profil
Chuck
Ta podoba "áček" se dá tolerovat, ale proč je to písmo tak divně pokroucené?
Odkaz na stránky střediska má malý kontrast, prakticky to není vidět, dokud na to nenajedu.
A od kdy je Bart Simpson skaut? :-D
Nox
Profil
V google chrome se obsah zobrazuje úplně mimo obsahový box

oogi
Od dílu 5x8 Bart táborníkem ;)
blizz_boz
Profil
Chuck

"Ano. Galerie přes Lightbox je řešená tak, že když je JavaScript vypnutý, neotevře se okýnko lightboxu, nýbrž samotný soubor obrázku."

no mne tie prechodove efekty lezu pekne na nervy, kym sa zobrazi obrazok musim cakat na prechodovy efekt :-/ je to pomale, z toho dovodu lightbox nepouzivam...

"Jedinný problém nastává u mapy na stránce "Klubovna", protože Mapy Google bez Javascriptu nemůžou fungovat..."

mozes si tu mapu ulozit ako obrazok nie? potom uz bude pristupna aj bez javascriptu...
Chuck
Profil
oogi
Všechny tyto věci (pokroucenost, Bart Simpson a celkový "hračkářský" vzhled) jsou tu protože nábor je zaměřen na děti prvních a druhých tříd a proto na ně (a v podstatě v tomto případě i na rodiče takových dětí) zapsobí stránky s takovým dětským vzhledem dobře.

Nox
V google chrome se obsah zobrazuje úplně mimo obsahový box
Netrpělivě očekávám Google Chome pro Linux (ne, že bych ho chtěl defaultně používat, ale právě pro zkoušení webovek). Stránky jsem dělal na poslední chvíli - dokončil jsem je teprve dnes, těsně před tím, než jsem odešel dělat nábor a neměl jsem zatím možnost sednout si k počítači s windows a zkusit google chrome... Takže nevím, jak Chrome zobrazuje... zatím...

blizz_boz
mozes si tu mapu ulozit ako obrazok nie? potom uz bude pristupna aj bez javascriptu...
Obrázek by to sice řešil, avšak takovéto řešení je praktické. Např. lidi z okolí se nemusí vyznat ve zdejším ulicích a tak si to oddálí, či posunou, či cokoli jiného. Zkrátka určitě je více návštěvníků těch stránek, co si budou chtít posunout mapu, než těch, co mají vyplý javascript.
oogi
Profil
Chuck
Jestli mají něco děti rády, jsou to pestré barvy a velká písmenka, protože většinou mají ještě problém se čtením.
O té pokroucenosti bych pochyboval, neboť dětem může způsobit to, že to nepřečtou.
Ale je možné, že máš pravdu :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0