Autor Zpráva
Acci
Profil
Zhodnoťte mi prosím moji stránku http://acci.wz.cz/vyhledavaci-moduly/ . Je to opravdu jen jedna stránka, nějaké další části webu tam nehledejte
Broli
Profil
pak ale neni v podstate co hodnotit :(
Anonymní
Profil *
stránka je celkem pěkná jednoduchá ani na ní není co hodnotit vzhled mi příde standartní.Líbí se mi ze je to gumový layout,
ale kdyz se podívám do zdrojového kodu tak css by si mohl dat do externihi stylu,nejak mi v paticce byjou do oci tahle znaky mail&....... a javaskript by mohl jit taky do externihi stylu
none
Profil
lol psal sem já
Charlie
Profil
Acci, je to celkem pekny, ale u (pridat) bych zmenil na » pridat a trosku bych zmensil pismo.

Pak se mi jeste nezda paticka, chybi hover u odkazu a na prvni pohled mi nebylo jasne, na co ktery odkaz je...

none, u Javascript se dava do externiho souboru, ne stylu. Promin, musel jsem si rejpnout :-)
Bohumil
Profil
Jeste k ty paticce - Jses si jistej, ze to nahrazeni zavinace slovem odradi roboty, kdyz tam mas v odkazu uveden klasicky email se zavinacem? Nevim to jiste, ale myslim si, ze toto reseni nicemu nepomuze.
Acci
Profil
chybi hover u odkazu
Nechybí

Jses si jistej, ze to nahrazeni zavinace slovem odradi roboty, kdyz tam mas v odkazu uveden klasicky email se zavinacem?
Jo, protože je to zapsáno entitami

css by si mohl dat do externihi stylu
Zbytečnost, je to pouze jedna stránka

nejak mi v paticce byjou do oci tahle znaky mail&
To je proti spamu
Meleme
Profil
chybi hover u odkazu - Nechybí
Nechybí, pravda, ale je poněkud nevýrazný, téměř až žádný, nezdá se ti? Kdybych se na to fakt nesoustředil, tak bych si toho hoveru ani nevšimnul.
flying gentleman
Profil
k te paticce, dal bych ji nejakej spodni padding, at to pismo neni tak nalepeny na spodek stranky
Charlie
Profil
Jo, protože je to zapsáno entitami

Je jednoduche udelat robota, ktery umi i entity.
SQi
Profil
Jo s temi roboty je to fakt ani entita nepomuze, ikdyz lepsi nez zavinac natvrdo. Jinak stranka jednoducha, svemu ucelu slouzi, s hover u menu jsem problem nemel. Takze ok
wizard
Profil
Vlož tohle do kódu ať se u obrázku nezobrazuje ten ošklivej toolbar, docela to kazí, je to ale jen názor :)
<meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" />
Acci
Profil
wizard
Nechci omezovat funkci prohlížeče. Sice je možná ošklivej, ale když si na něj uživatel zvykne a pak ho na nějakém webu neuvidí, bude znepokojen

SQi
Ty jsi už viděl robota, co sbírá maily? Na internetu se zobrazuje tolik mailů s normálním zavináčem, že by psaní robota, který by zvládal entity, bylo složité
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0