Autor Zpráva
george
Profil
Zdravím,

ohodnotili byste mi web http://magazin.aspone.cz a také těch pár článků, co jsem již sepsal?

Za každý tip jak se zlepšit děkuji ;-)
Miloš
Profil
Má ten web s ASP.NET společného ještě něco jiného než to, že v něm byl vytvořen?
Poněvadž pokud ne, pak je to naprosto zbytečná informace – návštěvníkovi je šmafu, v čem jsi to napsal, ale zajímá ho, jestli se tam vyzná. Takhle to působí jen jako machrování: „Koukejte, jakej jsem frajer, že píšu v ASP.NET! To každej neumí!“

Rovněž tak mi přijde naprosto zbytečné oblažovat návštěvníky počítadlem. Je to informace, která zajímá minimum lidí a s obsahem webu nikterak nesouvisí.

Jinak se mi to moc líbí.
bohyn
Profil
george
ASP.NET
zdroj neni videt takze no comment

Ničemu, co dlouhodobě nenavštěvujete nedůvěřujte
Dovolil bych si nesouhlasit a opravil tento bod na "neduverujte nicemu" viz. nedavna kauza libimseti.

Celý systém Windows je založen na registrech. Jde o jakési uložiště instrukcí a povelů a záznamů, které se nevejdou do souborů jednotlivých částí programů.
=> Uloziste dat spolecnosti mastubujicich nad tim ze dokazi neco zapsat do registu windows... :D

ad firewall
"Firewall" se objevuje uz od Win XP SP2

Všechny škodlivé kódy se dostanou do počítače jen díky špatnému zacházení uživatele.
Dovolim si nesouhlasit viz pripad Red Code. I kvalitne zabezpecene servery byly napadnuty. Opravyl bych tedy na "Vetsina viru se do PC dostane neopatrnym zachazenim uzavetele."

Chcete proniknout do toho, v kolika krocích je možné nainstalovat Windows 7...
Zkousel jsem, jenze bohuzel Win 7 se momentalee legalne sizkat nedaji, nabor betatesteru byl ukoncen. Uz v dobe vyani byl clanek tak trochu mimo misu. :/

Windows 7 bez Internet Exploreru 8 volitelně
Tento komentar si nedopustim... Win 7 bez jakehokoliv browseru bych instaloval zejmena eurokomisrarum a europoslancum a s chuti sledoval jejich snahy ziskat nejaky browser :D

Vzhled hodnotim pozitivne, snad jen v mobilni verzi by obrazky mely byt o neco mensi (kdo ma na mobilu rozliseni vetsi nez 490x370px). S infromaci o ASP souhlasim s Milošem
blizz_boz
Profil
konecne poriadny web ma dobry design paci sa mi to
Sqlitator
Profil *
Je to hezký, ale když už máš takovou radost z ASP.NET, tak si ulož VIEWSTATE někam jinam, než do hiddenu a encryptované.
Jeslti si cheš pokecat o ASP.NET, napiš na sqlitator[zavinac]seznam[tecka]cz.
blizz_boz
Profil
george mal si hned napisat ze to neni ani tvoj CMS ani tvoj design vpodstate jedine co na tom webe mozme hodnotit je obsah.
george
Profil
blizz_boz
Ja myslím, že je to považovatelné za poddajnou vlastnost a většinou lze tyto informace získat z patičky. Teď je otázka, kolik lidí tento vzhled používá, protože zase není to špatný vzhled pro tématiku Windows.

Ano, není to můj výtvor, ale musel jsem udělat mnoho úprav, než jsem docílil toho, jak to vypadá teď, pokud jsem tím někoho zklamal, veřejně se omlouvám.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0