Autor Zpráva
poustevnik
Profil *
ahoj,

chci zrenovovat stránky bozz.cz a chci si nechat poradit jak na to.

aplikace umožňuje:
chatovat, vkládat fotky/glerie, psát vzkazy, vytvořit setkání, nastavit základní info "o mně", poskytuje prostor pro statické webové stránky

umožňovala, ale nyní není funkční:
emailové schránky, odesílání sms

V plánu mám obnovení a rozšíření všech výše zmíněných funkcí, ale v první řadě nevím jakým směrem má dnes perspektivu to vyvíjet. Zda třeba nepostavit celý projekt na něčem novém, třeba Joomle. Chci uživatelům umožnit snadnou tvorbu vlastních webů na <username>.bozz.cz, chci umožnist spárování uživatelova účtu na chatu bozz.cz s ICQ etc účty a rozšířit uživatelovo info "o nně". Také chci umožnit pokročilé vyhledávání na celém webu...

Aktuálně i v současné podobě chatu chci zprovoznit emailové schránky a nevím ja na to, zda třeba neexistuje nějaký free php mailbox.

Zhruba to je pointa.. prosím napište mi, jako laikovi, svůj názor, poraďte mi i v detailech a přivítám i jakoukoli konstruktivní kritiku. Moc děkuji.
tomas657
Profil
daj viac obsahu na úvodnú stránku... to sprav ako prvé... a zmeň aj design na homepage (minimálne, ďalej som nešiel, takže neviem....)
poustevnik
Profil
Jinačí rady, postřehy etc by se nenašly?
tragi
Profil *
trosku user friendly, vlezu na stranku a nevim vubec nic, jen ze to po mne chce nejake udaje - pusobi velmi negativne. Ja bych tedy v prvni rade dal ten chat jako podsekci stranek, chat jako main page taky pusobi spatne imho. Jelikoz tam mas v planu spoustu novych funkci, tak kompletne udelat prijemnou hlavni stranku, dat pozor aby navstevnik behem prvnich par vterin absolutne vedel co muze od te stranky ocekavat, a pochopil funckcnost. A na hlavni stranku hezky jako sekce veskere ty funkce(chat, profily(staticke stranky) uzivatelu, můj profil, atp atp) co se tyka te funkcionality tak myslim ze mas hodne prace pred sebou a bude to vyzadovat spoustu casu. Takze dalsi kritika az budes mit vic :)
poustevnik
Profil
No vidíš tagri, to mně nikdy nenapadlo, že to působí negativně. Na mě to takto čistě působilo vždycky přesně naopak. Ještě než zprovozním všechny funkce, zkusím popřemýšlet a změnit úvodní stránku.

Měl by ještě někdo nějaký nápad?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0