Autor Zpráva
kralpet01
Profil
Prosím o zhodnocení www.newsportal.cz, jak po stránce kódu, tak o stránce obsahu, díky a sdělte mi prosím chyby a já je pokud možno opravím,aby ty stránky byly co nejlepší.
jf
Profil *
Celkem dobré. Zaměření webu je krásně shrnuto v hlavičce webu - to chválím. Možná by trochu zvětšil písmo.
KGW
Profil
Fajn, ale tu mezeru mezi dvěma bloky menu bych zmenšil, je to matoucí. A ty 2 grafy dole bych dal na řádek nahoru, jsou těsně u podtrženého odkazu.
gogy27
Profil
ja by som tu anketu spravil cez javascript a funkciu alert ;) takto to je take dost od veci si myslim
Nox
Profil
A nejlépe ajaxem

Jinak mě se to nelíbí vůbec, je to jeden velký chaos, a samotná grafika taky není příliš dobrá či zajímavá
Hlavně že všude blikají reklamy...
kralpet01
Profil
jf
díky za pochvalu, písmo zvětšeno

KGW
mezeru vyřeším odpoledne, grafy jsou vyřešené již nyní.

gogy27
javascript ne to radši ten ajax vizpříspěvek Noxe

Nox
s reklamami nemohu udělat nic, protože za tyto reklamy mám jisté výhody, např. panel opartneři je výměna ikonek a jsem rád za každou návštěvu z jiného webu, v budoucnu je stáhnu, ale nyní jsou zatím potřeba.
ninja
Profil
Bez obrazku u perexu clanku je to smutne a nezajimave.
kralpet01
Profil
ninja
obrázky v perexu budou později, zatím se systém vyvíjí :)
gogy27
Profil
kralpet01
a este aj spravit tu anketu aby sa nedalo viackrat hlasovat (nwm ci to mas lebo ja mam dynamicku IP) ak to nahodou nemas.
A v jednom clanku je napisane ze je 1 komentar ale pritom tam neni ziaden
kralpet01
Profil
kralpet01
a este aj spravit tu anketu aby sa nedalo viackrat hlasovat (nwm ci to mas lebo ja mam dynamicku IP) ak to nahodou nemas.
A v jednom clanku je napisane ze je 1 komentar ale pritom tam neni ziaden

ankety se upraví, ty komentáře tam jsou, jen nejsou schválené
tomas657
Profil
Fajn, ale tu mezeru mezi dvěma bloky menu bych zmenšil, je to matoucí. A ty 2 grafy dole bych dal na řádek nahoru, jsou těsně u podtrženého odkazu.

myslím, že to menu je preto tak oddelené, lebo horná časť je dynamická, mení sa pri každej kategorii a dolná časť je statická, platí pre celý web... takže preto asi taká medzera...
kralpet01
Profil
„Fajn, ale tu mezeru mezi dvěma bloky menu bych zmenšil, je to matoucí. A ty 2 grafy dole bych dal na řádek nahoru, jsou těsně u podtrženého odkazu.“
myslím, že to menu je preto tak oddelené, lebo horná časť je dynamická, mení sa pri každej kategorii a dolná časť je statická, platí pre celý web... takže preto asi taká medzera...

jj přesně :)
kralpet01
Profil
Díky za zhodnocení svého webu, téma zamykám a přeji hezký den.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0