Autor Zpráva
Ecli
Profil
Zdravím,

asi před třemi dny jsem rozjel nový projekt JustGraphic.cz, kde se chci zabývat hlavně věcí, co souvisí s grafikou - takový magazín pro grafiky, webdesignery a všechny ostatní, co se o tento obor zajímají.

Prosím o kritiku hlavně proto, abych věděl, co mám ještě doladit, než bude prijekt hotov uplně.

Děkuji
Mistr
Profil
Ecli
(1) Proč je patička takový temná?
(2) Text Novinky ze světa designu vpravo je nečitelný. Proč?
(3) U vyhledávacího okénka jen stěží tipuji a odhaduji, kde se asi nachází políčko pro vpis vyhledávaného výrazu.
(4) Tlačítko Odeslat hlas! je také velmi nevýrazné.
(5) Na článek bych se rád dostal nejen po klepnutí na jeho název, ale i po klepnutí na jeho obrázek. Například ve stránce (rád bych věděl, kde jsem, leč z webu to netuším) bych se chtěl na článek dostat i po klepnutí na obrázek

(6) Diskuze pod článkem. Kde je políčko pro vpis jména? Za názvem Jméno nebo umělecky před ním?
(7) Výsledky ankety na titulní stránce vpravo. Naprosto nic nevidím. Mám možná dobré oči, avšak černo na černé fakt nerozpoznám.
(8) Abych jen nehanil a nepsal výtky, oceňuji klikací logo.
Ecli
Profil
Odpověď na (1), (3), (4), (6), (7) - buď máš monitor 5 metrů nad obličejem a díváš se na nej z opravdu velkého úhlu, nebo máš špatně nastavený kontrast, nicméně to i přes to zesvětlím.

(2) Opraveno.

(5) Opraveno.

Díky za kritiku :)
zatinka
Profil
Souhlasím s Mistrem ve všech bodech, písmo je špatně čitelné, koukám na monitor ze vzdálenosti 70 cm z normálního úhlu. Černá políčka pro vyhledávání apod. nejdou na černém pozadí logicky vůbec vidět.

Taktéž text Vyhledávání v článcích. Minimálně 3 znaky není vůbec vidět, objevila jsem ho jen náhodou, když jsem nechtíc označila myší kus stránky. Schválně se mrkni, zda ho vidíš...

Ecli
Profil
Text inputy a buttony poopraveny. Drobeckova navigace uz existuje (pokud si na to narazel Mistre bodem (5) (rád bych věděl, kde jsem, leč z webu to netuším). Text pod vyhledavanim... opraveno.

Diky :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0