Autor Zpráva
johnl
Profil
Mám stránku už delší dobu a myslím si že se mi hodně povedla! Je to totiž takový internetový časopis, jsou tam články a pod. Byl bych rád kdyby jste mi napsali váš názor jestli je ještě co zlepšovat a pod. Děkuji!
prdikov.tk
ninja
Profil
Kdyz na uvodni stranku das nejaky obsah misto "Vítejte na mojích stránkách!!!", "Spolupráce!!!" a "Podpořte náš web!!!", tak to mozna bude i nekdo navstevovat.
johnl
Profil
No a co by tam bylo lepší, třeba nějaký uvítání určitě a co dál???
Smajda
Profil
- oddělal bych ty aknety z blueboard
- opravil bych chyby v textu, přečetl jsem jednu větu: "Je to vlastně takoví Internetový časopis!!! " nevím, jestli se pletu tak mě opravte ale takový(í) mělo by byt tvrdy y ne?dál už jsem nečetl
- ten header mi tam moc nesedí, ale budiš, (nejsem dobrej grafik, takže pouze názor laika)
-celkový dojem: trošku rozhádaná stránka ale nevypadá špatně :-)
ninja
Profil
johnl: ktere casti nejaky obsah nerozumis? Proste nejaky clanek, komiks, nebo tak. Uvitaci text rozhodne ne. ten bude zajimat pouze tebe, tebe a mozna jeste tebe.
johnl
Profil
Tak jsem se stím pokusil něco provést:) Když tak se koukněte a napište mi jesli je to lepší!
yFang
Profil
Jako velký nedostatek mi připadá stále stejná url a stejný titulek na všech stránkách.
johnl
Profil
No pokud jde o stejnou url tak pak skus prdikov.webnode.cz kde se url mění tak jak je to správné :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0