Autor Zpráva
wizard
Profil
Prosím o kritiku stránky www.ujep.ic.cz... Pokud Vám někomu nefungují odkazy, budu moc rád pokud mi řeknete proč. Díky všem
DZer
Profil
neni to špatný tak to předělej do roviny a dej tam normalní odkazy.docela bych se bál toho id="head" že to bude dělat problemi ale nevim.
taky sem se koukal na http://www.webtvorba.ic.cz/ tam se mi líbí ta hlavička ale tošku to kazí ten bilí čtvereček u těch nápisů jeho funkci nechápu a dej si tam do kodu todle
<meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" />


v IE nabíhá widosovej trapnej imagebar kterej to kazí
Polaroid
Profil
Pokud bych měl pominout chyby, jako je použití mapy, špatně nastavená komprese etc, tak mě za poznámku stojí snad jen to, co jsi naspal k tomu w3c. Že w3c není bůh, to víme, ale pokud na svoje stránky dáváš takové kecy, jako že to je validní, tak se mi zdá, že je jako bohy uznáváš ne?
wizard
Profil
No trapný to možná je, ale nestydim se za to, že se snažim psát validně. Má to jen informativní charakter. A nevíte někdo, proč nefachá ta mapa?
Polaroid
Profil
Víš, zdá se mi, že si jenom protiřečíš, když na jednu stranu udáváš link na organizaci zaměrenou proti w3c a na druhou stranu se chlubíš tim, že pokorně píšeš podle toho, jak někdo tam nahoře píská. To podle mě tak trochu nedává smysl.
Pokud se ptáš, zda-li já píšu validně, tak ne. A nestydim se za to. Sice se psát validně snažim, ale když mi zakážou element wbr, tak to je těžký no :-(
wizard
Profil
Asi to tak vypadá, ale jde mi jen o to, že chci aby Ti co na tuhle stránku chodí věděli, že existuje i jiná alternativa. Je to jen stránka pro kolegy, kteří taky vědí, že si protiřečim dost často :) Nemá to tak velkej význam... Jen mi někdo prosím poraďte co s tou obrázkovou mapou. Nechce se mi ten design dělat "rovnej" a ve Flashi mi to nepřijde nejlepší...
Acci
Profil
1. Použij nějaké pěknější písmo
2. Stránka není validní XHTML 1.1
3. Místo xml:lang="en" dej xml:lang="cs"
4. Všechny styly dej do externího souboru
5. "Standardi"
wizard
Profil
Problém s odkazy je vyřešen
wizard
Profil
validita teď není prioritou, pracuju na designu, chvíli validní byly, ale musel jsem to překopat...snad zas někdy validní budou. Písmo? Doporuč...
uplne jinej martin
Profil
ještě malá poznámka - vyplutí textu 'dogmatic' po najetí na W4D 90% bych řešil jinak než změnou z bílý barvy, dolní bříško g zasahuje do dolní lišty a je to vidět (osobně bych to řešil pomocí display: ..)
wizard
Profil
validita snad v pořádku

vyplutí textu 'dogmatic' po najetí na W4D 90% bych řešil jinak než změnou z bílý barvy
Snad na to bude čas :) Díky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0