Autor Zpráva
xhelliosx
ahojky,
pěkně Vás prosím o názor na moje první stránky a prosil bych Vás profesionály,jestli by mě mohli upozornit na ty miliony chyb,které tam jistě mám.Tak tady jsou a díky za názor.Gamemania
Ps:jde mi hlavně o grafiku a kód,na obsah nehleďte,zatím:-) Díky David
sailgohooo
no ak je to naozaj tvoj prvy vytvor, tak je to k****** dobre :) !
jedine na com by som popracoval je farba pozadia, inac - naozaj dobre.
thingwath
Ten citát by rozhodně nemusel být udělaný jako obrázek a když, tak po čárce se zásadně dělá mezera :-)
thingwath
Stejně tak patří mezera za tečku, otázník i další znaménka ukončující větu. Mezera ovšem nemá být před nimi.
xhelliosx
je to moje první a dlouho jsem se odhodlával to sem dát a pořád to předělával(www.jak psatweb!!),tak z toho vzniklo tohle,no:-)
Díky moc za kritiky
PS:cittát předělám
xhelliosx
diakritiku taky předělám
Dero
- id="datumtext"; máš to na stránce vícekrát, tedy musíš použít class="datumtext" a upravit CSS
- u počítadla, poněvadž to je obrázek, chybí povinný alt="popis obrazku"
- absolutní velikost písma (px), nelze zvětšovat v IE
- explicitně zadaná výška hlavního prvku dokumentu (1200px), proč? Stací přes celé okno prohlížeče, případně podle obsahu, ne?
- citát jako obrázek? Udělej ho textově.
- v ČR se svých autorských práv zříct jednoduše nemůžeš, takže v patičce stačí uvést jméno (které by mělo být prolinkované e-mailem)
- čímž se dostávám k tomu, že mi chybí kontakt na autora, to nemám u webu rád

A první počin? Kéž by bylo víc takových jako Ty - weby mnohých "profesionálů" (v tomto slova smyslu spíše ve významu "člověk, dělající web na zakázku") nejsou tak kvalitní.

Výše uvedené výtky jsou vlastně převážně prkotiny, gratuluji k precizně odvedené práci a přeju hodně úspěchů.
Polaroid
Já nevim, nerad bych zpochybňoval tvoje kvality, ale tohle opravdu nevypadá na "první počin"? Nelžeš nám náhodou?? Že by člověk, který neví, že za interpunkcí se píše mezera měl takhle kvalitní "první počin"???
xhelliosx
třeba so budete myslet asi něco jimého,ale opravdu jsou to mé první stránky,když tedy nepočítám zkoušky typu Udělat>Smazat,taky mě to stálo něco nocí studia tady na těch stránkách,ale z takhle kvalitně zpracovaného webu se učí jedna báseň,je to v celku logické a bral jsem to postupně(jak vidíte,tak jsem skončil u css)a teď bych se rád věnoval Jáva skriptům a php.
Ještě jednou vám strašně moc děkuji za kritiku,ani nevíte,co pro mě znamená a chyby opravím Děkuji David
xhelliosx
prosím,ještě jedna otázka,jak dokážete přečíst moje css styly???
flying gentleman
soubor stylu vidime ve zdrojovem kodu a pak neni problem napsat www.kdesikcosik.cz/styl.css (napriklad)
Hanz
xhelliosx
Jen malá výtka k obsahu:
Soubor obsahuje i p*a*t*ch ,který uvede váš prográmek do stavu legálně zakoupeného softu

Řekl byych, že to z něj udělá plnou verzi, ale rozhodně nebude ve stavu legálně zakoupeného software. To by sis ho musel koupit.
xhelliosx
aha vidíte,to mě nenapadlo,třeba je to logické:-) a obsah zatím nekritizujte,doladím to!!
sniperdom
Profil *
no mislim že to je na 94%dobre
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0