Autor Zpráva
-zAc-
Profil *
Zhodnoťte prosím, môj grafický návrh. Mal by to byť čisto informačný web (v rámci učenia).
http://www.ulozisko.sk/obrazky/145935/projekt.png
ninja
Profil
Ten text pod obrazky je necitelny zamerne?
-zAc-
Profil *
Je to zámerne - však to má byť len taká mapa webu, ale na mojej obrazovke je to vždy svetlejšie ako na ostatných, tak sa mi zdalo že to stačí.
alenR
Profil *
Z toho textu mě rozpálili oči
stepan
Profil
-zAc-
...však to má byť len taká mapa webu jenže to uživatel zjistí, až když to přečte, tedy po dost velké námaze, soustředění a zaostřování, které je (alespoň pro mne) velice nepříjemné. Nehledě na tom, že i mapa webu by měla být čitelná, ne? Proč by tam jinak byla.
Mně osobně se moc nelíbí ty špendlíky. Ale to je subjektivní názor.
kletely
Profil
-zAc-
Celé by som to zosvetlil. Inšpiruj sa:
.
Ale tá čierna mi tam nesedí ;)
Mistr
Profil
-zAc-
(1) Fotografie vpravo bych přes sebe dal v opačném pořadí.
(2) Hlavička je strašně obrovská. Text pod ní není vůbec vidět. Musím k němu pracně srolovat. A to mám maximalizované okno. Co když jej mít nebudu?
(3) Mám dilema, co je to za stránku. Je to stránka nějakého vinného sklípku? Nějaké vinárny? Či snad jakéhosi sběratele vín?
-zAc-
Profil *
Ok, s tou čitateľnosťou niečo spravím, Ale obávam sa, že tá stránka nikdy nebude vyzerať tak dobre ako táto hore :)
-zAc-
Profil *
Mistr
1)Tie fotografie som tak dal preto, lebo fľaša na tej zadnej fotke sa mi vôbec nepáči (aj keď ročník je to dobrý).
2)Tá hlavička - myslel som, že nápis Víno by mal byť veľký, "provokačný", vzhľadom na to, ako ho máme radi :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0