Autor Zpráva
Fwd
Profil
Prosím o hodnocení http://flamendr.cz/
Jede to na worpressu. Zajímá mě obsah, jestli je alespoň trochu zajímavý, volba šablony.. a tak. Díky předem za jakoukoliv připomínku.
dddoktor
Profil *
Hezký web, přeji mnoho úspěchů do budoucna.
chris89
Profil
Jak dlouho na tom děláš?
Fwd
Profil
chris89 - S přestávkama asi od listopadu, ale v tom worpressu je to nastrkaný teprve od včerejška.

Takže to je všechno od 30 lidí který to odsud viděli? To jste oněměli úžasem, nebo je to tak strašný, že vám to nestojí ani za pár připomínek?

_______________________________

Ještě mám dotaz, Když mám novou doménu a stará doména s pgr2 a srankem10 je teď alias a odkazuje na novou, jak je to s těmi ranky teď? Znamená to, že už web nemá tu hodnotu a já si musím dát na web ranky nové domény???
Bubák
Profil
Nestojí to za řeč.
Doména nemá rank, rank má stránka. Asi máš na mysli rank homepage.
Fwd
Profil
Bubák Díky, já tomu právě moc nerozumim, ale jde mi o to, jestli mám ten pagerank a srank a dát pryč a vygenerovat nový pro novou adresu i když vlastně fungují obě. Na googlu se mi opravdu nedaří o tom nic najít.
Tomasds
Profil
Fwd
Chceš hodnotit obsah. Komu je určen? Máš tam rady pro začátečníky na internetu, recepty, vtipy, citáty, sérii fotek z nějaké demostrace. Z toho vyplývá, že buď nemáš o čem psát, tak píšeš povrchně o čemkoliv, co ti přijde pod ruku, druhá možnost je, že sis přečetl, že tato témata jsou nejhledanější a píšeš o tom cíleně.
Jako celek je to nezajímavý mišmaš. Tolik k obsahu.

Nedá mi to, abych neokomentoval i zbytek.
- Nadpis nahoře "Flamendr.cz" je posazen moc nahoře a k hlavičce se nehodí. Navíc není klikací.
- Mapa v hlavičce by vypadala pěkně, ale naprosto nekoresponduje s obsahem. I když korespondovat s chaosem není jednoduché. Dá se říct, že pro tento obsah ani nemůže existovat vhodný design.
- Totéž pro ten antický motiv
- po kliknutí na Hry mi reprobedny udělaly v obýváku průvan. Dost mě to namíchlo. Myslíš že někomu to vadit nebude?
- Obsah webu je hodně kontrastní, co se týče barev i proporcí. Nadpisy moc velké a ostré, "Posted by admin" moc malé a tmavé (proč anglicky?), položky v menu Rubriky moc tmavé a pidiaturní, pod hranicí pohodlného čtení.
- v patě info o PR, SR a další, myslíš že to někoho kromě tebe zajímá?
- otevřel jsem si něco, co se tváří jako tvůj nejčtenější článek - Jak zvýšit návštěvnost stránek. Je tam něco málo textu, který by dejme tomu laika mohl zaujmout (seznam.cz a google, aha, to jsem nevěděl!), ale pod tím je štrůdl nejrůznějších katalogů a pseudokatalogů nejrůznější úrovně a asi i funkčnosti. Většina z položek je tam dvakrát. Prostě šrot.
Fwd
Profil
Tomasds - Děkuju moc, aspoň konečně vim co a jak s tim dělat.

Jinak nadpis generuje šablona, tak ho dám pryč úplně a zkusim ho nějak připsat do obrázku; o tý šabloně už mi někdo psal, že není dobrá, takže budu hledat jinou; ty anglický popisky mě taky štvou, ale s tím bohužel nic udělat neumím, protože počeštění word.šablony je dost náročný a nebo drahý pokud si to nechám udělat od někoho; obsah... je to mix blbostí, to je fakt.

Takže ještě jednou ď :-)
drkouss
Profil *
Puvodni verzi sem asi nevidel,ale tohle je docela dobry.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0