Autor Zpráva
MJ
Profil *
www.rudovsky.cz
MJ
Profil *
Proč mi sem o tom webu nikdo nic nenapíše?
MJ
Profil *
Prosím! Napište mi, jak se Vám ten web www.rudovsky.cz líbí! prosím!
llook
Profil
Přehledný, věcný, stručný - to je plus. Vytknul bych především použití plovoucího rámu (iframe). Má celou řadu nevýhod pro uživatele i pro vyhledávače. Je možné využít PHP, konkrétně řídící struktury include, ale u těch několika málo stránek by se to dalo udělat i otrocky nakopírováním obsahu do šablony.
Našel jsem jeden překlep, v tý navigaci dole, obrázek domku vedle odkazu "úvodní strana" odkazuje na stránku index2.htm, která neexistuje (ve všech jazykových verzích).
llook
Profil
11:55:32 Proč mi sem o tom webu nikdo nic nenapíše?
Tohle není chat, ale diskuze. Zatímco na chatu se odpovědi obvykle dostavují během pár minut, v diskuzích to může trvat i několik hodin až dní.
MJ
Profil *
11:55:32 Proč mi sem o tom webu nikdo nic nenapíše?
Tohle není chat, ale diskuze. Zatímco na chatu se odpovědi obvykle dostavují během pár minut, v diskuzích to může trvat i několik hodin až dní.



jenomže Já vidím, že si to zobrazilo už 20 lidí!
dis
Profil
zdá se mi, že ta vstupní stránka je snad zbytečná, jazykové rozdělení by mohlo být klidně jen na té další stránce, myslím že ty vlajky jsou dostatečně intuitivní. Pokud na ní trváš, možná by stálo za to přizpůsobit její design celému dalšímu webu, protože takhle to vypadá, že se přes odkaz na vstupní stránce dostávám na úplně jiný web, s tou první stránkou nesouvisející.
izsak
Profil
Zbytočná vstupná stránka, ináč nudný, strašne strohý design. Socha vľavo je pekná, ale použitý font je absolútne nevhodný, zlé proporcie (veľkosť text/medzera medzi "odsekmi").
HAURAN
Profil
Ja bych rekl ze stranky jsou velmi efektivni pro pomala pripojeni a pritom ten design neni nejhorsi,.. videl jsem opravdu mnoho o dost horsich veci ktere navic fungovaly velmi pomalu.
muza
Profil
Mě se to líbí
Petr
Profil
Mě se to taky líbí. Nemám žádný námitek.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0