Autor Zpráva
flying gentleman
Profil
tak jo, vim, ze uz tu ta kritika byla dvakrat, ja jsem se tu starou dokonce snazil vzkrisit, ale nikdo uz neodpovedel, tak vas ted snazne prosim:
1)nenadavejte, ze to nechavam kritizovat znova:)
2)zhodnotte vzhled(umyslne rikam vzhled, pac nechci rict design, to bych dostal odpoved, ze tam zadnej neni)
3)obsah,pristupnost
4)samozrejme vas subjektivni nazor
5)jaky ze stylu se vam libi nejvic
6)jestli ty stranky maji vubec nejakej smysl:)
+co vas jeste napadne
diky moc

ehm..jeste link, ja jsem trdlo.takze misulinek.wz.cz
temistokles
Profil
neviem ci by neposobilo krajsie staricke pozadie...
flying gentleman
Profil
neviem ci by neposobilo krajsie staricke pozadie...
promin, ale moja slovenstina neje naozaj az taka dobra, mohl bys mi to nejak prelozit do cestiny? to staricke pozadi!
btw:nechapu, jak muzete na slovensku dovolit, ze v hlavni vysilaci cas vam v televizi davaji cesky dabovanej film, kdyz u nas (v čr) dabovali slovenskej serial do cestiny,voli.
temistokles
Profil
sry preklep .... staticke
temistokles
Profil
flying gentleman
mna tiez zaraza, ze na slovensku je v cestine viac filmov ako v slovencine a navyse ked na vasich kanaloch som film po slovensky snad este ani nevidel... je to smutne
Meleme
Profil
- je nutné, aby byl ten obrázek colosea tak velký? Přijde mi, že zabírá až moc místa. Zkusil jsem si to zobrazit v 800x600 a obrázek zabíral tak 3/4 stránky
- u "změnit styl" je mezi patičkou a obsahem díra (1280x1024 v nižších nevím, už se mi to nechce zkoušet:-)
jinak nevím co bych vytknul, tak snad jen přihodím ty zcela subjektivní názory:
- nevím proč, ale nelíbí se mi hover, když se jen zruší podtržení
- nemám rád obrázkové smajlíky
konec subjektivních názorů...

IMHO web se mi líbí, jen tak dál

BTW: na Slovensku není nikdo, kdo by je nadaboval:-)
fimmos
Profil
koukám a jsi z olomouce, já taky, z kopečka, tak zdravím :D
temistokles
Profil
Meleme
ja sa myslim ze ludi by bolo, ale vlastne v skutocnosti ich nie je.
BTW: aj tak je film najlepsi v povodnom jazyku..
Meleme
Profil
temistokles
To rozhodně. Nejhorší je, když nejdřív vidíš film v původním znění s titulky a pak někdy nadabovaný v televizi. Ta hrůza je pak dvojnásobná:-)

ale zpět k tématu, ne?

flying gentleman
ještě jsem si všiml, že máš v title adresu stránek. Nevím, přijde mi to takové zvláštní, já bych tam spíš dal prostě jen přezdívku "osobní stránky mišulinka"
flying gentleman
Profil
jak rika Meleme, zpět k tématu,prosim
temistokles
Profil
flying gentleman - jasne mas pravdu.
tak ja si myslim, ze ten obrazok nie je privelky, mozno by to dalej chcelo nejaku inu farbu na nadpisy (aspon odtien)...
flying gentleman
Profil
fimmos:taky bud pozdraven.
hm, jeste mi nikdo neodpovedel na to, na co jsem se ptal, teda ne na vsechno:)
Meleme
Profil
přístupnout: IMHO web přístupný je, snad jen bych přidal takový ten odkaz "přeskoč navigaci" aby to bylo dokonalé. Ale vzhledem k tomu, že ta navigace není nijak dlouhá, tak je to možná i zbytečnost.

který styl: asi "lilie", zdá se mi to dost dobře barevně sladěné

na zbytek jsem už odpověděl předtím:-)
Charlie
Profil
~ Chybi aktivni polozka v menu.
~ Logo se nacita mooooc dlouho
~ Paticka stylu "Testovano v..." nepusobi moc profesionalne.
flying gentleman
Profil
~ Chybi aktivni polozka v menu.
myslel jsem, ze nadpis staci, navic nemam aktivni polozky menu moc v lasce, navic jsem ted nekde cetl ze je to uz passé, takze jsem to nedelal.
co mas za pripojeni???je fakt, ze to ma asi 30kb, ale mensi uz se mi to proste udelat nepodarilo, to uz by bylo na ukor kvality:(
paticku necham tak jak je, jinak diky za kritiku.
Charlie
Profil
Jsem ted v hotelu na Floride a sdilim pripojni v mistnosti s dalsima patnacti lidma, tim to asi bude. Aktivni polozka v menu je velmi dulezita a vubec to neni passe. Z hlediska a pristupnosti a pouzitelnosti bych to skoro nazval nutnosti.
Gorr GrimWolf
Profil
Hoj :)
Takže pár připomínek

1) Pokud najedu na odkaz v menu "Vítejte" tak by bylo dobrý kdyby to mělo černý rámeček na levý straně.
2) Když vypnu styly tak je to v pohodě přístupný. Jenom já ještě odděluju hlavičku, menu, patičku a obsah ještě tagem hr ;)
3) Nejvíc se mi líbí základní...Ten černej má něco do sebe
4) Možná bych dal celým stránkám margin-top aby to nebylo nalepený na okno prohlížeče ;)
5) Blog by byl geniální s komentářema ;)

Snad všechno... DObrá práce
flying gentleman
Profil
jo komentare:) keeez by:(
btw:nerozchodil nahodou nekdo z vas ten skript na blog co maji na intervalu?
uplne jinej martin
Profil
koloseum oříznout hore i dole.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0