Autor Zpráva
Venca V
Profil
Ahoj,
dlouho jsem tady ničím nepřispěl, tak to napravím, díky za názory:-)

http://navrhy.lehce.eu/kvetiny/
jakubroz
Profil
Je to moc široký bych řek.
Písmo v menu se blbě čtě.

jinak celkem ok
Tomasds
Profil
Souhlas s jakubroz. To lupení po stranách, které tam vypadá moc pěkně, spousta lidí neuvidí. Nevidím to ani já při rozlišení 1280x800 (mám v opeře postranní panel).
Ta světle zelená se mně tam nelíbí. Nevím jak by vypadala s jiným obrysem, takhle mám pocit, že mám něco s očima. A bílý text v ní je málo čitelný.

Když si tyto věci odmyslím, je to pěkné.
amon
Profil
Tie svetlo zelené časti by som dal inou farbou, možno takou, ako sú tie svetlejšie lúče hore v hlavičke. Text potom samozrejme kontrastnejšou farbou, čiernou.

A horné menu by som zmenil na textové, toto sa zle číta. Aj tak by sa tam dalo urobiť niečo zaujímavé. Stačilo by dať oddelovače a nejaký pekný hover efekt, ako napr. v tom postrannom menu.
gardner
Profil *
budu strucnej, barevna kombinace... nekdo zminoval dojem poruchy zraku, to mne pobavilo a je to asi pravda, dale by ses mel pohodlne vejit do rozmeru 1024x768 protoze to je stale standard, potom Header se mi zda dost visokej (mrte prazdnyho mista), nebot samotny kontent mi zacina temer nekde v pulce monitoru coz je skoda, mohlo by tam bejt hned pekne vydet cele leve menu a dulezite uvodni informace..
Venca V
Profil
Je to moc široký bych řek.

Web se vejde do 1024x768...
Tomasds
Profil
Venca V
http://xs137.xs.to/xs137/09131/screenshot498.png
Venca V
Profil
Tomasds

Web se vejde do 1024x768, obsahová část má šířku 960px...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0