Autor Zpráva
pasijezr
Profil *
Dobrý den,
blíží se Velikonoce a s nimi i pašijové hry s názvem Co se stalo s Ježíšem ve Žďáře nad Sázavou.

http://www.pasijezr.cz

Prosím o zhodnocení webu, za všechny návrhy na zlepšení jsem předem vděčný!
Mistr
Profil
pasijezr
(1) Bývá obvyklé, pokud na webu uvádím loga různých partnerů či sponzorů, provázat tato loga hypertextovým odkazem s webovou stránkou daného partnera či sponzora.
(2) Ve stránce Co jsou to pašijové hry? krom jiného píšeš (...) případně kontaktovali organizátora. Proč to hned nespojit odkazem se stránkou kontaktů, kterou bych i pro tyto účely ještě dotvořil? Pomoz návštěvníkům Tvého webu.
(3) Věřím, že fotogalerii ještě doplníš obsahem.
drowmirg
Profil *
mně k tomu hlavně nesedí ta doména, je to nějaká zkratka?
dvorak
Profil
Mě to příde jak něaká skomolenina :-o
Hitman
Profil
pasijezr
Není to špatné, pro web takovéhoto typu stačí, jen mi tam nějak nesedí ta doména.
Fotogalerii bych rozdělil na více stránek, pokud obsahuje JS, zkontroluj, jestli se zobrazí nějak přehledně a funkčně i bez něj.
Tomasds
Profil
drowmirg
dvorak
Hitman
zr je zkratka pro Žďár nad Sázavou, jak každý žďárák ví. V jednom z těch paneláků z fotek jsem bydlel :)
pasije-zr.cz by o moc lepší název nebyl, pasije-zdar-nad-sazavou.cz nebo pasijezdarnadsazavou.cz už působí dost ukecaně.

Můj dojem: působí to jako bych otevřel nějakou pozvánku v pdfku. Ale nemyslím to špatně. Jako by to pdfko tvořil někdo s docela slušným vkusem. U webu je to trochu zvláštní pocit.

Chtělo by to přidat trochu obsahu.
Antar
Profil *
Člověče, nemáš tam v kódu nějaký virus?
Když na tu stránku chci vlézt, tak mi Avast hlásí podezření na škodlivý kód - JS:Packed-AP [Trj]

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0