Autor Zpráva
ala
Profil
Mám server Tady a ráda bych věděla co říkáte vzhledu(odkazy nefungují, je to jen návrh na vhled.
Šlaha
Profil
Stáhni si Firefox, prohlédni si stránky v něm, uprav je tak, aby se v něm zobrazovaly stejně jako v IE
Ty barvy jsou docela šílený. Odkazy nahoře se nedají vinou nízkého kontrastu číst. Zbytečné patkové písmo, co třeba Verdana? Chybí logo, za to tam jsou zbytečné obrázky v menu.
AMD
Profil
Na Linuxu vidím nemyslný znaky, napiš do hlavičky
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250">
Je to šíleně rozházený.
ala
Profil
Nechápu šílenost těch barev... Nevim co je patkové písmo, to je jedno... a jinak dik
ala
Profil
A v jakém smyslu rozházené?
ala
Profil
aha, v IE to funguje líp... Škoda, že každej prohlížeč to samé chápe uplně jinak, co s tím mám udělat, aby to fungovalo normálně i v firefoxu?
AMD
Profil
udělat to pro prohlížeče, ne pro IE ...
-Pe-
Profil *
No tie farby sú naozaj divoké. Ťahajú oči a keďže pôjde o server, tak tých informácii na čítanie tam bude mnoho. Odkazy v ľavom stĺpci mi farebne vôbec neladia s pozadím. Odkazy v navigačnej lište sú príliš tmavé. Zlaď typy písma. Chce to nejaké logo a záhlavie stránky, aby to bolo ucelené. Už príliš mudrujem :-)).
Pepe
Profil
PS: Tie koníky by som prerobil.
ala
Profil
Jsou ty barvy lepší? a kam s tím logem?
Charlie
Profil
Neusporadane, zadne logo, zadne souvislosti...
Pepe
Profil
Keď začínaš s tvorbou stránky musíš ísť od základu a to je:

1. vopred vedieť na čo bude web slúžiť
2. vedieť presnú štruktúru webu
3. mať pripravený grafický návrh stránky (stačí skicár vo windowsoch, alebo papier a ceruzka)

Skús sa inšpirovať už existujúcimi servermi o koňoch. Tým nemyslím okopírovať ich. napr.

American Morgan Horse Association

Veľa zdaru.
ala
Profil
Pepe: Něco takového mám(strukturu) a prostě nemůžu mít stránky jako bohatá americká asociace, která si na to najala profesionály.

Jiné to je pokud máte firefox, jelikož v něm se to zobrazuje úplně špatně! S tím musim něco udělat, ale v IE to prostě funguje, logo tam sice není, ale na tom se pracuje...
uplne jinej martin
Profil
@ala:
0) načrtni si na kus papíru skicy budoucího designu, napiš si tam rozměry atp. a pak si podle toho nakresli loga a doprovodnou grafiku
1) ujasni si, jestli potřebuješ dělat web v PHP (předpokládám, že těch 15 různých skriptů, na které vedou odkazy obsahuje jen něco ve stylu <? echo '<html>.....</html>'; ?>
2) pročti si JPW odpředu dozadu
3) zkus si kód stránky prohnat validátorem ( http://validator.w3.org )
4) podle instrukcí co ti to vypíše udělej vše pro to, aby ti to "házelo modrou barvu a né vínovou
ala
Profil
A k čemu mi to bude?
DoubleThink
Profil *
ad 3) zbytečné - začátečnokovi W3C validátor nepomůže


Být tebou, nebál bych se ani tabulkového řešení - pokud se ti zdá jednodušší. Přecejenom získat zkušenosti v beztabulkovém layoutu je běh na delší trať.
ala
Profil
Mám novou verzi, ale potřebuju do ní nějak vměstnat úpně nahoru rolovací menu. Zkoušela jsem to, ale zobrazovalo se mi to špatně, mohl by mi někdo poradit? Je to tady!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0