Autor Zpráva
Mikey
Profil *
Zdravím, potřeboval byhc poradit, co na stránkách zlepšit, přidat a tak různě. :-)
Viz. zde: http://hry.superjoke.eu/
Nox
Profil
Mno...vzhled (inspiruj se třeba v css galeriích...u ostatních podobných webů asi říkat nebudu, protože málokdy se na to dá dívat)
Jinak je to trochu prázdné (ne jen počet her), ale když se to dobře upraví, tak by to nemusela být nevýhoda
Takovéto weby má ale každý druhý, tak by si se asi taky měl zamyslet, co nabídneš oproti ostatním
Mikey
Profil *
Nox: Web už nějakou dobu jel akorát na unas.cz, dnes jsem to předělal na moji novou domenu superjoke.eu a kompletně začínám online hry přidávat od začátku, jinak jak bude větší návštěvnost asi budu na webu pořádat různé soutěže o různé věci a tak různě. :-) Nebo dám možnost pak, aby mě lidé kontaktovali, co by se jim líbilo na mojem webu atd.. do budoucna plánuji i registraci nových uživatelů:-)
Tomasds
Profil
- horní menu je dost nenápadité, vypadá moc lacině
- pravé menu je na výšku zbytečně sražené. Máš tam spoustu místa a tlačíš to na sebe.
- zapracuj na češtině, máš tam spoustu chyb ("Celkem 6 různobarevných kuliček se vám ve hře objevují" - to myslíš vážně?)
- v seznamu her je klikací jen nadpis, rozklikej i obrázek
- web je ukrutně líný
Mikey
Profil *
• Obrázek rozklikám zítra ráno, jelikož dnes už PC vypínám.
Web je líný tím myslíš pomalý? Pokud jo, tak to bude nejspíš hostingem nebo nwm, mě jeden rychle. :-) Poptám se na to kamaráda.
• Horní menu se pokusím nějak upravit. ;)
Mikey
Profil *
Odkazování na hru i přes obrázek jsem tedy ještě udělal dnes. ;)
Tomasds
Profil
Mikey
Ano, myslím tím pomalý.
dvorak
Profil
Taky to mám pomalý :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0