Autor Zpráva
johnl
Profil
Dobrý den, chystám si novou stránku a zajímalo by mě co na ní ještě vylepšit tady je jeden obrázek stránky napište mi rosím jestli se vám líbí její grafické zpracování a pod. Děkuji.
DJ Miky
Profil
~ Připadá mi to moc nesourodé, každá část vypadá úplně jinak než ostatní. Na takové stránce se pak obtížně orientuje.
~ Máš tam dvě oddělené skupiny (zřejmě náhodných) obrázků. Jedna nestačí?
zatinka
Profil
Tak na první pohled to nevypadá špatně, škoda, že se jedná jen o screen poloviny stránky, není vidět vše.
- Pouvažovala bych nad názvem webu - "Osobní stránky" mi absolutně nic neříká, zvláště, když ty stránky nejsou ani o tobě, nýbrž o vtipech a komiksech
- Ta barevná duha mě tam hodně ruší, vůbec k ničemu se nehodí
- Taktéž pod duhou černý nápis Moje osobní stránky je na nic, když už se opakuje v hlavičce a po pravé straně duhy
- Zelená barva v hlavičce a levém menu je na můj vkus příliš křiklavá, zkusila bych ji cvičně nahradit modrou, jako je v boxíku s novinkami
- Písmo "loga" v hlavičce udělat bílou (za předpokladu, že provedeš předchozí bod)
- Levé menu: světle šedou barvu bych nahradila bledě modrou, jaká se nachází na pozadí boxíku s duhou
- Asi jsem máslo, ale trošku nechápu, jak může mít v menu Úvodní strana nějaké podkategorie (Tmavěšedá). Úvodní strana je přece úvodní strana a ta nemá podkategorie. Zřejmě jsi chtěl pouze ukázat, jak vypadá rozbalené menu, viď?

Vše je můj osobní názor, vem si z toho, co uznáš za vhodné.
johnl
Profil
Tak jsem to trošku přepracoval tady je Druhý obrázek.
zatinka
Profil
Hm, tak s tou zelenou to bylo nakonec asi přeci jen lepší, omlouvám se, ale dokud to člověk nevidí, nedokáže si to představit :-) Takže asi vrátit zpět zelenou

Ten prostřední boxík s uvítacím textem se mi vůbec nelíbí, zvláště ne černé nápisy Vtipy, komiksy apod. Asi bych provedla následující změnu:
- černý nápis Vtipy, komiksy, články a www adresu vyhoď
- zbytek textu v prostředním modrém boxíku, tedy Moje osobní stránky, publikováno atd...vycentruj. Za vyzkoušení stojí také možnost odstranění tohoto textu, ty čtyři obrázky posunout až nahoru pod horní menu. Nejnovější obsah webu se tak posune výše a bude aspoň rychleji na očích.
- 2 náhodné obrázky v pravém menu vyhoď a Novinky posuň místo nich nahoru pod horní menu
- v levém menu máš jako první položku "Články" - tu bych asi odstranila a začala rovnou kategoriemi. Položka Úvodní strana v levém menu je taktéž zbytečná za předpokladu, že rozklikáš logo (a navíc se nachází i v horním menu). Chápu dobře, že aktivní kategorie bude vždy zelená, rozkliknuté podkategorie černě a zbytek momentálně neaktivních kategorií šedě? (co tahkle posledně jmenované "zbleděmodřit")
- za úvahu stojí také to, zda box s Novinkami nesladit barevně se zbytkem webu - tudíž zeleně či černě (opět je třeba vyzkoušet, jak to bude vypadat v celku, dochází mi představivost)

- jinak v boxu s Novinkami chválím v druhé verzi počeštění data.
yFang
Profil
johnl
Proč nedáš rovnou odkaz na stránku, když to máš evidentně nakódované?
Tomasds
Profil
Je to barevně nesourodé. Ale hlavně se mně nelíbí to, že prostřední - hlavní sloupec je úzká nudle, užší než součet šířek postranních sloupců.
johnl
Profil
Pro yFang: Nemůžu web dát na web zní to divně ale mám zatím je úvodní stranu a bylo by blbé dávat na web jednu stránku webu když za týden můžu dát na web všechny podstránky i úvodní stránku :)

Druhý výsledek
Trošku jsem to ještě poupravil a tady je další výsledek, doufám že je to zase o trošku lepší:)
yFang
Profil
johnl
Můžeš přeci někam hodit tu šablonu. Bude se to bezpochyby lépe hodnotit, když bude ta stránka vidět celá. ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0