Autor Zpráva
flz
Profil
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

cafte,
s kolegami dokoncujeme online hru, zatial je to len beta, ale ak mate chvilku, pozrite sa na to ;)

www.emporea.org (musite sa regnut)

(vsetky specialne efekty su moja praca :P )

s pozdravom
PIXELFEDERATION
8)
Pulby
Profil *
rad bych to odzkusel tak sem si i zaregistroval e-mail na beta testovani a porad mi to nefacha.
flz
Profil
co konkretne ti nefacha?
Pulby
Profil *
uz mi to facha
johnl
Profil
To je drsný, nebude to i v češťině??? Vůbec jsem nevěděl co dělat:) a kdy bude plná verze???
flz
Profil
johnl
technicky je ta hra hotova, uz sa len vychytavaju chybycky. a bude to aj v cestine ;)

v helpe je sekcia get started, zatial ale len v anglictine... na zaciatku staci postavit z kazdej bane jednu a upgradovat, potom odstranit debris a stavias, upgradujes, vyrabas... atd atd atd :)
cando
Profil
Boží hra ! Skvělí desing ... takového grafika by jsem potřeboval :-P
flz
Profil
spravili sme velky update, hra sa blizi k dokenceniu :)
JOHAN
Profil *
super hra, len jej nerozumiem, co na co sluzi....manual v sk abo cz by sa nedal spavit? aspon ho upnut niekde ako daky wordovsky dokument
fandaa
Profil
flz
Napsat k tomu dobrý manuál, přeložit a doladit detaily, tak myslím, že s tím máte velkou šanci uspět (i ve světě). :-)
flz
Profil
JOHAN, fandaa
no zatial je manual v anglictine na http://www.emporea.org/php/manual/
po dokonceni produkcie chystame kvalitny preklad, ziadne strojove nezmysly :)
zatial mozete skusit strojovy preklad :D
JOHAN
Profil *
:D mas u mna dva body za vynaliezavost.....mozno to aj pouzijem :D :D
flz
Profil
uz ficime po slovensky 8)

www.emporea.org
MichMond
Profil
Hru hraji je opravdu dobrá. Trošku mě vadí ta rychlost ale dá se to přežít. Stačí si přepnou kvalitu grafiky na Low. Hra je to opravdu dobrá a hlavně si s ní autoři dobře pohráli. Myslím že tohle u klasické webové hry nenajdete. Je to díky Flashi a Action scriptu :-) a toho si cením.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0