Autor Zpráva
lolek123
Profil *
ahoj,
chtěl bych slyset vas nazor na muj graficky navrh pro jeden bar v pisku


díky

odkaz na design je: zde
Taps
Profil
lolek123
Vypadá to velmi zajímavě...už se těším na to až bude web v provozu
Mistr
Profil
lolek123
Připojuji se k Tapsově názoru [#2]. Zároveň ale mám tyto otázky:
(1) Budeš mít nějak v menu zvýrazněnu aktuální stránku?
(2) Jak bude vypadat Coctailový lístek? Bude to psáno v tom uzounkém proužku, kde je dnes otevírací doba? Pak se obávám, zda se to tam na řádek všechno vejde. A záleží i na počtu nápojů, aby to pak nebylo nehezky dlouhé. Třeba tady v Praze je jeden bar (a není to žádný vyhlášený podnik někde uprostřed města), kde mají přes tisíc (!) nápojů. To by pak vypadalo opravdu nehezky.
I am
Profil *
Mě se to vůbec nelíbí, přijde mi to malé, nesladěné a chaotické.
pantondavo
Profil
Každý pes, jiná ves, jak se říká. Chaos!
1 - Líbí se mi menu, ale to je celé.
2 - Příliš mnoho prvků, které upoutají zrak. Navíc opravdu nesladěných prvků. Možná 4 weby dohromady.
3 - Nápis Vítejte na našich stránkách v dolní polovině stránky, to mi nesedí.
4 - V neděli zavřeno? Co je to za bar? :D
cistax
Profil
týjo, určitě do toho baru zaskočím:)
VENCA
Profil *
jj menu he hezke.... celkově to na prvni pohled budi hezky dojem, ale na druhy, třetí pohled... je to takové hala bala nevim no....
rostin
Profil *
omg pokazde je to halabala, pokud to nemas v rameckoch, kde mas od sebe veci oddelene. Nechapu jak to muzou nekteri lide napsat demence
rostin
Profil *
podle me je to paradni web, jasny strucny prehledny. Je to pro club nemosi to byt zadne uhlazené. Prave naopak se tu extravaganci meze nekladou. Dobra praca
zatinka
Profil
rostin
omg pokazde je to halabala, pokud to nemas v rameckoch, kde mas od sebe veci oddelene. Nechapu jak to muzou nekteri lide napsat demence

Jsme v sekci Názor na stránku a ten může mít každý jiný, ať se ti to líbí nebo ne.

lolek123
Na první pohled opravdu pěkné. Všechny prvky na stránce, od loga, přes menu až po Knihu přání a stížností, by se mi líbily, avšak kdyby byly zvlášť. Rozuměj - přijde mi to po delším koukání takové nesladěné, každý pes jiná ves, jakoby každý prvek byl převzat z webů rozličného zaměření, prostě se mi k sobě nehodí. Šedé foto mi vůbec nesedí k barevnému vršku, ale chápu, že barevný spodek by výrazně snížil orientaci.
oogi
Profil
lolek123
Na první pohled zajímavé, ale jak už napsal/a zatinka na druhý se veškerá magie vytrácí.
Dřevěný podklad v logu vypadá lacině.
Skoro všude je text hůře čitelný díky obrázkům na pozadí.
Obrázek v obsahové části bude komplikovat implementaci podstránek.
Na dnešní trendy možná příliš úzké.
KinG-G
Profil *
pantondavo

Tady v Písku by se to opravdu neuživilo v neděli... Přes léto možná ano, ale jinak rozhodně ne. Přijeď se někdy podívat do Písku ve všední den, třeba kolem 19:00 a pochopíš proč mají zavřeno např. v neděli :D

Jinak k GN:

Celá ta hlavička mi přijde hrozně obrovská, všechno ostatní malé. Na té bych určitě zapracoval... Mnohem hezčí by bylo vycvaknout bar, respektivě lahvinky, prostě bar.... Proč tam dávát obrovskou flašku, plameny, atd.. Myslim ze se to k tomu nehodi. Proste otocil bych to.. Bar nahoru, dolu "něco" vymyslet....

Dalsi vec co mi vadi jsou pisma.

Logo je jasne, to musi zustat tak jak je. V menu je pouzit jeden font, v nadpisu "Vítejte......" je zas nějaký westernový.....
Barvy mi dohromady taky nesedí...

Když už dřevo na web, tak aby to nějak ladilo dohromady vsechno...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0