Autor Zpráva
jakub12345
Profil *
zdravim,
myslite ze web bude takto nejakym prinosem? Pripadne co by jeste mohlo byt uzitecne sem dat.
http://www.poplastice.cz/

dik
ninja
Profil
A planujete tam vlozit nejaky obsah?
jakub12345
Profil *
urcite ano, to co tam zatim je, je hlavne na ukazku
Ghosting
Profil
Chybí mi tam vyhledávání...
jakub12345
Profil *
dekuji za tip, vyhledavani se urcite hodi :-)
Mistr
Profil
jakub12345
Sice nevím, proč se databáze plastických úprav jmenuje Po plastice a nikoliv Před plastikou, ale budiž.

Osobně bych asi zvýraznil to vodorovné menu pod hlavičkou.

A jako návrh k úvaze dávám seřazení jednotlivých položek ve výpisech Obličej, Prsa atd. podle abecedy. Případně by se mohly vybrané prvky (například po najetí myší) barevně zvýraznit v siluetě postavy vlevo. Najedu třeba na Hýždě a v siluetě vlevo se třeba tou růžovou vyznačí, kde to na člověku je.
joe
Profil
Mistr
Sice nevím, proč se databáze plastických úprav jmenuje Po plastice a nikoliv Před plastikou, ale budiž.
Nechápu proč by se to podle tebe mělo jmenovat Před plastikou... Jedná se o databázi "before-after" (tedy před a po), takže doména je podle mě správná.

jakub12345
Zvětši písmo, ty obrázky čehosi vpravo nahoře vedle formuláře smaž. Silueta ženy je silně rozmazaná, jakoby bylo roztáhnutá z nějakého malého obrázku a jak píše Mistr, seřaď jednotlivé odkazy podle abecedy. Asi bych přidal i nějakou barvu, třeba modrou.
Mistr
Profil
joe
Nechápu proč by se to podle tebe mělo jmenovat Před plastikou... Jedná se o databázi "before-after" (tedy před a po), takže doména je podle mě správná.
Ta má poznámka vycházela z toho, že by se na to lidé měli podívat před tím, než na plastickou operaci půjdou. Je ale pravda, že SEO hodnota poplastice je vyšší než u předplastikou, že?

Ať tak či onak, teď už je to úplně jedno. Nebude kvůli tomu jakub12345 měnit celou doménu.
jakub12345
Profil *
domenu nemenit, ale muze se domena pridat :-)
dekuju vsem za tipy, urcite je zakomponuju, a vyuziju pri dalsi praci

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0