Autor Zpráva
DadB
Profil *
Stránka s aktuálním souhrnem informací na téma šrotovné v Česku

http://www.srotovne2009.cz

Moc ke kódování tam toho není, jede to na mírně upravené šabloně bloggeru, tak spíš poprosím o zhodnocení celkového výsledného dojmu

Díky
breeta
Profil *
Ktomu kodovani 366 chyb je fakt dost!

Grafika:

- ta hlavička je fakt chudá moc práce ti to nedalo
- foto ve článcích je moc velké o proti textu a nejde zvětšit třeba u toho grafu je to dost blbé!
- to menu trochu zvýrazni např podtrhnou atd.

PS: já bych taky chtěl šrotovné na webovky ať máme trochu více práce ne?! :-)
ninja
DadB: dobry napad, ale zcela postradam jakykoliv vlastni obsah.

Jak to mate s autorskymi pravy? Mate od jendotlivych poskytovatelu obsahu souhlas, nebo jen doufate ze vas nebudou zalovat?
DadB
Profil *
ninja: pravda, přemýšlel jsem o tom. Přiznávám, že povoleni nemam, na druhou stranu nevidim velky rozdil mezi nějakou RSS čtečkou v iframe a tím, když ty RSS perexy hezky naformátuju a přidám odkaz na originální zdroj.
Jinak obrázky jsou z flickeru, u pár prvních jsem ještě nedával odkazy na autory (mea culpa), teď už je dávám a zbytek opravím.

Vítám jakýkoliv další pohled na věc. Dík
Medvídek
Favicona se celkem podobá té od blogspotu, ne ? :)
Ono i ta grafika a zpracování vypadá podobně
DadB
Profil *
však (jak píšu hned nahoře) on to taky je blogspot :-)
Medvídek
DadB
Aha, já netušil, že lze používat BS na vlastní doméně :)
DadB
Profil *
Medvídek
Aha, já netušil, že lze používat BS na vlastní doméně :)

jj, výborná věc. Stačí ragistrace domény bez webhostingu(!) a ve správě domény přesměrování pomocí CNAME na blogspot
ninja
DadB: pokud nemate povoleni tak v soucasne dobe v minimalne nekolika pripadech porusujete autorsky zakon.

Nevim jak si vybirate fotky na Flickru, ale vsechny tam nejsou volne k uziti, takze opet porusujete zakon.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: