Autor Zpráva
Krenda
Zdravím, chtěl bych poprosit o zhodnocení webu www.mafiadve.cz, jak po stránce grafické, tak po stránce kódu. Design mi dělal kámoš a kód jsem dělal já. Web běží na redakčním systému RS2. Je to můj první pořádný web, tak budu rád za každou připomínku. Předem díky.
Icedog
Krenda
1.) Chybí mi klikací header
2.) Na můj vkus dost DIVnej kód
3.) Že jsou stránky validní je důležity pro tebe, ne pro návštěvníky
4.) Jinak Design se mi líbí
5.) Kód se mi zdá přehledný
Krenda
Header určitě opravím, nejsi jediný kdo mě na to upozornil. S DIVama se pokusím něco udělat a jinak valid xhtml & css asi vymažu, taky nejsi první kdo mi to zkritizoval. Každopádně díky za rady, cením si toho.
Tomasds
Docela pěkné, ale dost pomalé. To zřejmě souvisí s tím proužkem reklam nahoře, tzn. není to plnohodnotný hosting, ale něco levného od ic.cz.
Obsah je hodně kontrastní, bolí z toho oči.
Zatím to vypadá, že smyslem existence webu je odkaz na shop xzone (ref=Krenda). Ale možná se pletu a opravdu tam budeš mít i nějaký jiný obsah.
Krenda
Máš pravdu, je to na free hostingu od ic.cz, ale hodlám to přestěhovat na nějaký placený hosting. S tím odkazem se ale opravdu pleteš, to bych si s tím nedával takovou práci, kvůli pár korunám a hodil bych to do nějaké šablony. Obsahu tam zatím moc není, protože se za prvé web teprve spouští a za druhé hra ještě nevyšla a tak není moc o čem psát.
Tomasds
Krenda
Potom se omlouvám. Je fakt, že ten web vypadá, že má vyšší ambice. Jen budeš mít asi problém plnit ho nějakým obsahem, dokud Mafia2 nevyjde.
Krenda
To asi ano, ale aspoň si stačím (teda doufám) do té doby přilákat nějaké věrné čtenáře. Za dva dny provozu má web docela dobrou návštěvnost a už mám také zajištěnou nějakou tu reklamu na různých webech ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: