Autor Zpráva
swenhakon
Profil *
Řekněte co si myslíte o barevném provedení swenhakon.sweb.cz. Klidně napište i připomínky nebo rady k obsahu. Obsah není finální, ještě ho budu přelévat a pozměňovat, ale hlavně doplňovat a upřesňovat.

díky za komentáře, Swen Hakon.
vynalezce
Profil
ty sikmy pruhy strasne rusi
swenhakon
Profil *
Záleží na jakém monitoru na to koukáš. Na mém CRT je to v pohodě. Ale díky, zkusím to nějak zjemnit, protože ůplně zbavit se mi těch pruhů nechce. Díky nim to nevypadá tak lacině (aspoň myslím).
Tomasds
Profil
nemáš tam kontakt
zatinka
Profil
Souhlasíms vynalezcem, na LCD jsou pruhy hodně rušivé. Raději nechej pouze to červené pozadí.
swenhakon
Profil *
Opět jsem upravil barevnost a rozvržení. Barevné pruhy jsou stále na svém místě a se svým kontrastem. Špatně se to mění, protože jde o spojení barvy pozadí a průhledného gifu.
swenhakon
Profil *
Odstranil jsem proužky. Nejsem na to moc hrdý. Teď už to nevypadá nijak zvlášť. Přemýšlel jsem o nějakém jiném vzoru na pozadí, ale nic mě nenapadlo.
stope
Profil
Vždycky mě fascinuje hláška typu "Vymýšlím obsah..."

Proč někdo dělá web, do kterého neví co vložit? To je ten moderní trend být za každou cenu vidět online?
swenhakon
Profil *
Já tam mám co vložit, dokonce víc než pojme můj bezplatný hosting, ale já jsem moc línej nebo spíš... jo jsem línej.

Mimochodem chystám menší změny.
swenhakon
Profil *
Prosím pokud by někdo mohl smazat tuhle ztrátu času zajisté zaneprázdněných lidí, ať to prosím udělá. Já už sem chodit nebudu. Design už mám hotový, teď už jen obsah. Děkuji.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0