Autor Zpráva
MirdaJ
Prosím o zhodnocení našeho webu www.rajzazitku.cz především po stránce optimalizace pro vyhledávače. Web funguje již přes rok, ale ve vyhledávačích jsme na tom prachbídně. Plácáme se v tom už nějakou dobu, ale nikdo nejsme odborníci. Prosím o rady. Webmaster po mně chce, ať mu konkrétně zadám, co má předělat. Díky za pomoc.
pantondavo
Křiklavá zelená a k ní prudce oranžová, už to je pro mě zážitek :D
MirdaJ
Díky. Byl jsem sám překvapen, že ani v kanceláři ta kombinace nevypadá špatně :-) A co dál? Dík
gogy27
1. Mohli by sa aj tie hlavne kategorie v lavom menu vyfarbovat (hover nastavit)
2. Dnes je 7. 4. 2009 svátek má Heřman / Hermína - vítáme Vás na stránkách plných zážitků - nikto si to ani nevsimne a neviem naco to je (mam na mysli ten text nie datum a sviatok)

Inac je to slusne :)
ninja
MirdaJ: Chce to predelat komplet stranky, protoze texty, design, navigacni struktura i celkove provedeni je naprosto desive.

Z pohledu vyhledavacu:

1. Meta description neni urcen pro SPAM seznam klicovych slov.
2. Opravdu si myslite ze pro hlavni stranku je nejlepsi nazev "RAJZAZITKU - Novinky"?
3. Spatne prolinkovani.

PS: Kdyz vidim v tocici se casti promo na tank, ale nemohu kliknout a netusim kde jej hledat je opravdu frustrujici. Prvni co jsem udelal je zacal hledat moznost rizeni taknu u konkurence. Gratuluji, dalsi zakaznik utekl...
breeta
Profil *
Já sem to ani nečetl dělá mě to zle ta křiklavá zelená na pozadí, ten text se nedá číst ....
MirdaJ
Jen do nás a více prosím. Snad mi Vaše názory pomohou to vylepšit. Díky všem přispívajícím.
chil
k designu moc nereknu neak nemam muzu, ale k napadu blahopreji, velmi zajimave a verim ze az opadne ta "krize" z kere se vsem trepe prdelka tak se vam to rozjede ;) at se dari ja chil! :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: