Autor Zpráva
satekkovalevka
Profil
Chci na naších stránkách mít vše originál ... žádnou tapetu kterou si kde kolik kdokoliv stáhne a proto obcházím weby filmů a her a přetvářím jejich design stránek do tapety ... není to můj originál a proto také dělám ve 3D programu tapety a fotím. Naše stránky: www.tapetynaploc.hu.cz děkuji za kritiku
pantondavo
Profil
Komplikovaný název, dobrý pokus, ale škoda té tečky. Co se týče grafiky webu, ta je, nezlob se, hrozná. Myslel jsem, že je to jen screen grafiky titulní strany a ona je to samotná titulka, ejhle!

Nápad skládání tapet z různých prvků je zajímavý, American gangster se ti povedl, ale celkový dojem kazí grafika webu. Chce to něco decentnějšího.
satekkovalevka
Profil
název tapetynaplochu.cz je už zabraný i když není využívaný a cena by byla jistě vysoká ale i přesto jsem rád za adresu co mám zvláště když je zadarmo. Mě se grafika celkem líbila i když jsem uvažoval nad nějakou změnou ale každý to vidí jinak ale i přesto díky :) možná by to chtělo opravdu trošku zlehčit grafiku :)
satekkovalevka
Profil
tak mě napadlo udělat několik variant zbarvení stránek... každý si zvolí co se mu líbí :)
satekkovalevka
Profil
chvilku to trvalo ale asi takto nějak bych udělal druhou variantu svých stránek... jen pro odlehčení barvy stránek 2 varianta
zatinka
Profil
satekkovalevka

Teď nevím, který návrh hodnotit, no dejme tomu ten první červený, ale část věcí se bude vztahovat i na druhý návrh:

- úvodní strana je menší chaos
- šedočerný obrázek monitoru a notebooku se mi nelíbí a ruší mě tam
- u BlueBoardu vidím jen půlku nadpisu "Přidej zprávu"
- písmo v menu není špatné, ale zřejmě nepodporuje diakritiku (Zajímavosti). Jsme na českém webu, místo New bych asi zvolila Nové.
- žluté písmo na červeném podkladu prosím nee, mám vypálené očička.

- na úvodní straně bych si představovala pouze nějaký slogan nebo stručnou charakteristiku webu, novinky a hlavně výběr nejhezčích tapet,
- nabídku na výměnu bannerů bych na úvodku vůbec nedávala, tu bych schovala někam pod samostatný decentní odkaz
- Odkazy v levém horním rohu, hm hm, musí tam být? Vždyť ani nemají nic společného s tématem, nedaly by se přesunout někam, kde nebudou tolik na očích? Rozuměj, hodně mě svádí koukat právě vlevo, kde většinou bývá menu a místo abych se zaměřila na obsah tvých stránek, koukám na odkazy.
satekkovalevka
Profil
děkuji za kritiku... pár nápadu se díky ní už zrodilo :) jen tak dál :)
Mezerník
Profil *
- Vlastní vzkazník!!!
Udělej si vlastní - pokud to neumíš, na internetu je spousta hotových skriptů, které ti umožní více než blueboard a navíc si je můžeš nastavit dle tvých potřeb
- Počítadlo návštěvnsoti
Myslíš, že lidi, co shání tapetu bude zajímat návštěvnost? Dej si někam do rožku malou nebo rovnou neviditelnou ikonku.
satekkovalevka
Profil
díky :) jen tak dál :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0