Autor Zpráva
Inpocasi
Profil
Jak se Vám líbí vzhled (a co by na takovém webu nemělo chybět) připravovaného webu: EuroCZ.eu?

Obsahově web není hotový, jen design je.

Za všechny nápady na obsah a připomínky ke vzhledu moc děkuji .
rohl
Profil
Nehodí se tam ten barevný pruh nahoře. Pravděpodobně má bát v barvách mincí , ale působí jako pěst na oko. Jinak je to docela pěkný.
stope
Profil
viz rohl, ty barevné pruhy v hlavě a patě příliš nesedí ke zbytku webu + design menu je hrozně chudý a nekoreesponduje ani s hlavičkou ani s ikonkami jednotlivých bloků na stránce...
blizz_boz
Profil
tá klávesnica by mohla zadávať čísla do textového poľa ktoré má nastavený focus.
Inpocasi
Profil
blizz_boz
To tak bude fungovat. Ještě to není hotové.
shaggy
Profil
Inpocasi
Keď bude tá klávesnica funkčná, možno by stálo za to pridať aj nulu. Skúšal som "vyťúkať" číslo 10, ale bez tej nuly to ide fakt ťažko :-)
H13
Profil
Jen taková maličkost, máš tam třeba uvedenej zdroj pro mapu, ale nevidím zdroj pro fotky bankovek
Inpocasi
Profil
shaggy
Nj, sakra :-) Ještě desetinná čárka mi tam chybí.

H13
V podmínkách uvedení zdroje nebylo.
Mistr
Profil
Inpocasi
(1) Občas se v textu objeví nějaká ta chybka. Například ve stránce k eurobankovkám je psáno (...) název EURO v obou abecedách (...) (jakých obou? Nahradil bych to slovem dvou), dále slovo standartní nahraď standard a výraz Klikněta si oprav na Klikněte.
(2) Ve FF 2.0.0.20 Ti v úrovni patičky stránky chybí vlevo úzký šedivý proužek na okraji bílé plochy. Nad tímto místem i pod ním je.
(3) Obrázky bankovek v hodnotě 200 € a 500 € vpravo vyčuhují z bílého proužku vyznačujícího hlavní plochu stránky.
(4) K zamyšlení takový nešvar: Klepnu ve stránce Eurobankovky například na obrázek

Otevře se mi stránka, v níž ale vidím jen obrázek

tedy jiný, než jsem vidět chtěl.
(5) Na titulní stránku bych ještě přidal informace o aktuálnosti směnného kurzu. K čemu je aktuální? Ke dnešku? Proč tam hned nedat odkaz na stránky České národní banky (jako důkazní materiál, že je to skutečně dnešní kurz)?
Inpocasi
Profil
Mistr
Díky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0