Autor Zpráva
kofsin
Profil *
prosím o kritiku webu o pořadu - Ano, šéfe na adrese anosefe.tk
mpn
Profil
Chtělo by to kódování češtiny.
don jebot
Profil
a tiez by to chcelo vyrezat poriadne obrazky a nie tam dat zubate obrazky do hlaviky...
zatinka
Profil
U tohoto typu webu bych si představovala zcela jiné barvy, než nudnou šedou.
Žlutý hover u odkazů je jako pěst na oko.
Nedal by se u jednotlivých popisů epizod přidat pokaždé jiný obrázek? Např. z konkrétní restaurace. Je tam přezdeňkováno.
Ach ta gramatika - doplnit čárky před spojkami "který", "aby", "protože" apod.
Klikací logo
Měnit Title
kofsin
Profil *
Díky za kritiku. Pokud vás ještě něco napadne... tak pište.
Hitman
Profil
1.Nevím, kde jste vytáhl tu hlavičku, nebo jestli jste ji ořezával, ale je opravdu velmi špatně udělaná.
2. Špatné kódování.

Asi bych to celé předělal, pokud máte o mé služby zájem, napište na Hitman@inMail.cz .
stope
Profil
Texty do webu píše předškolní dítě, nebo dysgrafik? Zatím jsem nenašel jedinou korektně umístěnou čárku (interpunkce) ve větě! Jinak mi to přijde jako web spíchnutý ze špatně upravených obrázků a odfláknuté šablony... Chtělo by to z gruntu předělat...
zatinka
Profil
kofsin
doplnit čárky před spojkami "který", "aby", "protože" apod.

Prosím prosím - napsala jsem před spojkami, ne za spojky :-) uff, to bolí :-)

Uvedu příklad:
Špatně:
Do Ano, šéfe se hlásí provozovatelé restaurací které, nejsou ziskové nebo mají jiné problémy aby, zjistili jak provozovat restauraci lépe...

Dobře:
Do Ano, šéfe se hlásí provozovatelé restaurací, které nejsou ziskové nebo mají jiné problémy, aby zjistili, jak provozovat restauraci lépe.
Bubák
Profil
Honza Baxant se svěřil že jeho restaurace je v černých číslech.
To je dobře, když je restaurace zisková. Ale pak je záhadou, jak se dostal do pořadu, který se věnuje ztrátovým podnikům. Nebo si jen pleteš barvy?
yFang
Profil
kofsin
Nelíbí se mi, že se se stránkami nemění titulek a url, tudíž není možné odkázat na určitou stránku.
TyJo
Profil
poradí jim například jak vylepšit jídelníček, jídlo... velke pismeno na zacatku vety chybi.
Pokud je po kontrole s restaurací spokojen tak ji divákům doporučí. (spis bych to napsal jako: Pokud je po opetovne navsteve s restauraci spokojen, doporuci ji divakum) Kazdou vetu pises jako samostatnou cast, pokus se to napsat jako jeden celek, vice to "lahodi" oku.

Je tam toho vice, hlavne tedy ty carky jak uz tu nekdo psal. Nekde je jich vic, nekde chybi, nekde jsou uplne jinde nez by je clovek cekal :)
Pokud mas kolem sebe nejakeho cestinare, prober to s nim.
Kofsin
Profil *
Díky za komentáře a postřehy. Pracuje se na nápravě.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0