Autor Zpráva
matthew
Profil
Budeme tvořit CMS a od grafika jsem dostal grafický návrh:
http://obrazok.eu/files/jua1qwc8rft1p0u3ueji.jpg
Sice je trochu jednoduchý, ale mně se celkem líbí.
Jaký názor na něj máte vy? Co pozměnit, co přidat anebo ubrat? Ještě mohu napsat připomínky.     
blizz_boz
Profil
je to pekne ale nevyrazne... a neprehladne skus sa na to pozret z pohladu navstevnika webu
imploder
Profil
matthew
Inbox(1) - to CMS je zároveň i mailový klient?
Docela se mi to líbí (barevně), i když chtělo by to výrazjněji odlišit jednotlivé prvky na stránce, takhle to vypadá tak nějak neuspořídaně - aby bylo jasné, kde končí menu, jednotlivé sekce - ať to nevypadá tak jednotvárně.
Google Adsense se píše se S.
Falcon
Profil
Docela se mi to líbí (barevně), i když chtělo by to výrazjněji odlišit jednotlivé prvky na stránce, takhle to vypadá tak nějak neuspořídaně - aby bylo jasné, kde končí menu, jednotlivé sekce - ať to nevypadá tak jednotvárně.
Presne tak. Je to také neusporiadané a nevýrazné. Upraviť by sa to dalo ľahko, ale nieviem ako by ta grafika zasa vypadala :)
matthew
Profil
blizz_boz
skus sa na to pozret z pohladu navstevnika webu
Návštěvníci webu tuto stránku vůbec neuvidí, potože to je redakční systém určený pouze pro majitele webu :) Myslím, že to není zas tak nepřehledné, aby se na to nedalo zvyknout.

imploder
Inbox(1) - to CMS je zároveň i mailový klient?
Pokud bude mít zákazník na webu kontaktní formulář, odesláním se pošle na jeho mail i do administrace (inbox je trochu nešťastné pojmenování)

Falcon
Je to také neusporiadané a nevýrazné.
Dobře, napíšu grafikovi, ať to udělá trochu výraznější. ;)

Máte k designu ještě nějaké nápady a připomínky?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0