Autor Zpráva
jamas
Profil *
Ahoj,
obracím se na vás s prosbou zda-li mi sdělíte jak z pohledu uživatele vylepšit web floorball.nazory.cz a to hlavně jak pro uživatele web udělat co nejpříjemnější co se vzhledu týče a popř. i "ovládání". Dále co vám na webu chybí nebo naopak přebýva atd.
Hodnocení kódu nechám na vás, protože s jedná o přepracovanou šablonu.
Díky
KGW
Profil
První dojmy:
Ten název Boční menu mi moc nesedí.
Sekci Info bych zrušil.
V části Články a zajímavosti ty 2 odkazy vedoucí na stejnou URL, to je dost matoucí.
TomášK
Profil
Rovněž první dojmy:
Fórum se mi načítá poměrně dlouho
Ve 'formuláři pro vaše dotazy' bych změnil kurzor myši při najetí na 'Odeslat dotaz'

Jen drobnosti, celkový design se mi líbí.
jamas
Profil *
KGW: - zkusím dát boční menu pryč
- k sekci info: myslíš zrušit úplně? Nezobrazovat ani počítadlo?
- u těch článků souhlas, 2 odkaz jako odkaz zruším a nechám ho jen jako informativní text

TomášK: - netuším jestli mohu nějak ovlivnit rychlost načítání fóra?? Pokud ano tak samozřejmě vylepším
- kurzor zkusím změnit
igamenir
Profil
- Vzhled stránek i fóra je poměrně dobrý, jen je škoda, že není stejný - přinejmenších bych je trochu sladit (stránky šedo-zeleno-modré × fórum bílo-šedo-zeleno-béžové) a použít stejné logo.
- Stejně tak mi trochu nesedí odkaz na eshop v menu - nijak neupozorňuješ že je to vlastně úplně jiná stránka, kterou o něco níže doporučuješ.
- Věta "Pokud chcete pomoci ..." bych nahradit daleko vstřícnějším obratem ve stylu "Vaše vlastní příspěvky vřele uvítáme na emailu...".
- v článku Pravidla florbalu bys měl úvodní obsah opatřit odkazy nebo ho smazat.
jamas
Profil *
Netušíte někdo proč se tak strašně pomalu načítá fórum? Dříve to bylo v pohodě.
jamas
Profil *
opravený index

igamenir: e-shop odstraněn, věta nahrazena, článek opraven
jamas
Profil *
Tal jsem web zase trochu předělal tak prosím o názor. Co ten RS, je OK?
www.floorball.nazory.cz
Mistr
Profil
jamas
Tal jsem web zase trochu předělal tak prosím o názor.
(1) Proč neudělat klikací logo i z následujícího obrázku?

(2) V patičce máš adresu webu - floorball.nazory.cz - proč neudělat hypertextový odkaz (například na titulní stránku) i z něj? Dávám to k úvaze.
(3) Tvůj web se jmenuje floorball.nazory.cz. Proč však máš v hlavním obrázku stránky psáno floorbal.nazory.cz? Viz onen obrázek:

(4) Na titulní stránce jsou dvě políčka pro vyhledávání. Nač to? Čím se odlišují? Jak poznám, které mám použít?
(5) Ze stránky fóra není, dle mého soudu, jasný a jednoduchý způsob jak se dostat na hlavní stránku webu. Co dát například textový odkaz někam pod hlavičku? Do jakéhosi rámečku. Opět to dávám k úvaze.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0