Autor Zpráva
Gnd
Profil *
Může prosím někdo okomentovat způsob vytvoření tohoto webu, resp. jeho propojení s hostingem? Jde o web asteor.cz
Nox
Profil
Propojení s hostingem?
Gnd
Profil *
špatně jsem se vyjádřil... jde o to jakým způsobem je obsah webu zobrazován, nezajímá mě design. Takže prosím mrkněte do kódu.
Nox
Profil
Proč ten frame?
Bez obrázků není vidět nadpis v hlavičce
<!-- Generated by XStandard version 2.0.0.0 on 2009-01-13T21:28:59 --> ... a podle toho to taky vypadá
Trochu moc divů
Proč ten styly z té hlavičky nejsou v tom externím souboru?
Gnd
Profil *
Mno... můj web to není, ale kolega co ho dělal nechce slyšet o tom že to je na ...

Proč ten frame?

toť otázka... data jsou ve skutečnosti na ic.cz a zobrazením ve frame se nějak obejde ta reklama co se tam normálně zobrazuje... otázka zda to není v rozporu s ic.cz

a teď to důležíté.. bude to mít nějaké zásadní nevýhody co se týče vyhledavačů, seo atd..?? Dle mě obrovské.. Svědčí o tom i to, že když zadám do vyhledavače 'asteor', stránka vyběhne na prvním místě, ale na doméně ic.cz, asteor.cz se nikde neobjeví.. k čemu potom ta doména?
Radek9
Profil
K ničemu. Ať si koupí hosting, nebo najde free bez reklamy. Poraď mu jak se nastavují DNS servery. A SEO to hrozně ovlivní, protože na té stránce asteor.cz je jen jedna stránka s framem.
Gnd
Profil *
K ničemu

:-) to on si nemyslí.. prej není prodejce aut, takže nepotřebuje aby ho někdo dohledal na klíčová slova ve vyhladavči nebo aby byl někde v popředí... tvrdil, že chce profi web.. :-)

Na web chce umisťovat sponzory, kteří za to logicky zaplatí a prřitom tam zdarma zobrazuje nejakou reklamu ic.cz

Poraď mu jak se nastavují DNS servery“ - neví vůbec co to je...


Diky za nazory..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0