Autor Zpráva
Ivet
Profil
Prosím o kritiku redesignu firemní prezentace
Jedná se o rozcestník odkazující na jednotlivé sekce topení (ty budou postupně naplněny obsahem).

Prosím o Váš názor na vzhled, kód, uživatelskou přívětivost a zda se Vám na prezentaci dobře orientuje.

Předem díky
Johnik
Profil
Mě se to hodně líbí. Na kód jsem teda nekoukal.
ultrax
Profil
Pekná stránka....

Orientácia v pohode, celkový dojem výborný.
Nox
Profil
To rozdělení nadpisu mi přijde rušivé
Obsah sekce Kontakt je docela namačkaný
Externí odkaz u Podlahového topení je celkem nečekaný, ale stejně sem se na to nedíval a klikal poslepu, takže by mi stejně asi žádné vodítko nepomohlo

Jinak je to hezké
Mistr
Profil
Ivet
Dávám k úvaze, zda ve stránce Kontakt neuvést u kontaktního formuláře možnosti montážní firma a soukromý klient pod sebe, nikoliv jak je to nyní vedle sebe. Proč? Protože je, myslím, obvyklé, že dřív následuje puntík - OPTION - a až pak jeho popis. Při stávající úpravě nevím, na který puntík mám v případě soukromého klienta klepnout. Na to, co je před popiskem soukromý klient, nebo na to, co je až za ním? Nutí mne to se zastavit a přemýšlet. Myslím, že můj návrh by to ulehčil. Ovšem posuď jej sama.
chil
Profil
pekne to mate pane, de videt ze vas krivky bavi. tak jen tak dale, jeste porad jsou v mode ;) at se dari! :)
Sqlitator
Profil
Moc, moc pěkná stránka.
Jakub Ž.
Profil *
Vážně se mi to moc líbí!
H13
Profil
Ahoj, jenom přidám takovou malou poznámku.

Grafika, barvy, web, umístnění ... prostě vše je parádní, na jedničku. Když jsem to viděl poprvý, prostě paráda. Teď jsem se na to podíval po dlouhý době zase a něco mi tam vadí a pak jsem na to přišel...

To je malovaná pohádka a ne firemní prezentace ... Já nejsem expert, takže to ber s rezervou, prostě mi ten krásnej malovanej dům připomněl spíš nějakej kreslenej seriál (na první dojem). Možná by stálo za to udělat nějakej průzkum u zákazníků a ne tady, kde všichni hodnotíme a oceňujeme grafiku, přehlednost, atd. Každopádně i když mě osobně na tom trochu vadí (vadí je silný slovo, prostě jsem se nad tím pozastavil) tato maličkost, tipuju, že to asi na zákazníky nebude mít vliv a že i oni ocení opravdu hezký a přehledný prostředí.
Ivet
Profil
Díky moc za kritiku a názory.

Nox
rozdělení nadpisu - je zřetelnější pouze u 3 stránek rozcestníku, zkoušela jsem více verzí nadpisu, toto se jevilo jako nejlepší
Obsah sekce Kontakt je docela namačkaný - už opraveno, provzdušněno
Externí odkaz u Podlahového topení je celkem nečekaný - v banneru na rozcestníku je uvedeno že se jedná o www, nevím jak jinak to zohlednit

Mistr
Dávám k úvaze, zda ve stránce Kontakt neuvést u kontaktního formuláře možnosti montážní firma a soukromý klient pod sebe, nikoliv jak je to nyní vedle sebe. - je to dobrý nápad, byl v tom zmatek, už opraveno

H13
To je malovaná pohádka a ne firemní prezentace - měl by to být příjemný, přehledný, lehce zapamatovatelný web, kde by se klienti rádi vraceli - samozřejmě praxe a návštěvnost ukáže :)
MVK
Profil *
Drobátko mi vadí ta modrá tabulka a text Upozornění v Kontaktech. Těch barev textů je už trošku moc.
V bočních menu nejsou podtržené odkazy a na stejném místě je v Mapě stránek podobný rámeček s texty bez odkazů.
Patička má různou výšku podle textu obsaženého v hlavním okně.
"Podlahové topení" mne bez varování hodí na jiné stránky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0