Autor Zpráva
S1M0NE
Profil *
Fanstránka herečky Liv Tyler: http://livtyler.ic.cz/ co říkáte??
Ghosting
Profil
- Při vstupu na stránku nevím kde jsem.
- Na první pohled bych dal pryč rám
- Menu je anglicky - proč? Potažmo u logo)
- Title je pořád stejný (to bude tím rámem).
- Pozadí by nemuselo být tak agresivní ne? Bije mi to do očí.

Do html kódu jsem se nedíval, grafika je vcelku pěkná, myslím že kdyby jsi na tom zapracoval (menu, pozadí ... ) tak by z toho byla pěkná stránka.
ultrax
Profil
Súhlasím, nepaci sa mi anglicke menu,
stránka sa dlho načítava.
Pozadie sa mi nepáči, sorry........ :)
blizz_boz
Profil
mne sa celkom páči grafika je to celkom nápaditá, a Liv Tyler je celkom pekná kunda, anglické menu je tiež super nwm prečo by sa mala všade pchať čeština. ale nepáči sa mi to šedé pozadie skôr by sa tam hodila biela v kombinácii s nejakou ženskou pastelovou farbou. a tiež by som odstránil rám.
chil
Profil
ty podle mne je to nejaka holka
S1M0NE
Profil *
díky všem za názory. menu mám anglicky protože čech by podle mě tomu měl lechce porozumět a na stránku zabloudí i cizinci a ty by z češtiny nepochopili nic. pozadí je přiznávám hodně výrazné (až agresivní jak uvedl Ghosting) ale to jsem udělala schválně, zkoučela jsem i světlá pozadí ale v kombinaci s tou čedou vypadá pak stránka taková vybledlá proto jsem zvolila právě výrazné pozadí. jinak dát pryč rám...nevím jak bych to jinak bez něj udělala :( a to jak tu psal Ghosting že při vstupu na stránku neví kde je, to mi přijde divné. Je tam nápis s prominutím jako kráva s názvem stránky a navíc welkomka kde je to podrobněji napsané. jinak děkuju za pochvalu grafiky. a ještě k poslednímu příspěvku od chil: ano, je to holka ale nechápu proč to tu píšeš.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0