Autor Zpráva
Jakub Ž.
Profil *
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat na názor na následující stránky:
http://denik.klenot.cz

Slouží k zobrazení tras každého uživatele aplikace Cyklotrasy po automatickém exportu na web.

Jde mi o Vaše rady a názory co zlepšit, upravit, předělat, zjednodušit a podobně. :)

Děkuji, Jakub Ž.
sunka
Profil *
Myslím si, že vše splňuje svůj účel a nic světoborného se na takovýto tip stránek nedá vymyslet, je to OK.
Jakub Ž.
Profil *
Díky, i to potěší, ale raději bych nebyl smířen s první variantou a upravil to podle kritičtějších názorů. :)
Jan Tvrdík
Profil
Jakub Ž.:
Web by se dal používat jako ukázkový web z velmi špatným kontrastem.
Jakub Ž.
Profil *
Ok, děkuji, myslíte konkrétně jen barvy? Snažil jsem se držet několika málo barev podle příruček o designu a možná jsem to přehnal. :)
Mike_
Profil *
Jakub Ž.
stranka docela necitelna, chtelo by to lepsi barvy.

k obsahu jako takovemu:
jakozto navstevnik neznaly, tak mi schazi info co to je aplikace Cyklotrasy, o cem ta stranka jako takova ma bejt,....

taky ta navigace je "divna". kdyz kliknu na nejakej vylet, tak se menu zmeni na "uzivatelske" menu daneho uzivatele (pro coz nevidim duvod) a neni cesty zpet. takze kdyz bych se chtel podivat na X nejnovejsich vyletu co tam je, tak otevru jeden, pak se znova musim proklikavat na hlavni menu, pak listovani, .... a porad dokola. to neni normalni

potom taky z nejakeho duvodu neni mozne udelat odkaz na stranku konkretniho uzivatele. na to narok nemaji?

navigace neni sjednocena, kdyz otevru web, tak treba Statistika je druha od zhora, kdyz se dostanu do menu nejakeho uzivatele, tak je zase dole,...
Jakub Ž.
Profil *
Mike_
Ok, na ty barvy se podívám.
Informace o čem stránka je: máte pravdu, dodám tam základní info
Navigace se změní na už. menu, nevím jak jinak řešit to že tam má každů uživatel svůj účet, diskusi a podobně, návrat je řešen hned hornám odkazem, který vás pošle zpět do hl. menu, v tom bych problém neviděl?
Se řazením menu máte rozhodně pravdu, pousím se to sjednotit.
Dá se odeslat odkaz na jakoukoliv důležitou stránku, buď na uživatele nebo na trasu. Odkazy jsou v administraci, jinak se to těžko řeší, uživatele určiji v session.

Rozhodně děkuji za postřehy.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0