« 1 2 »
Autor Zpráva
ladislavczech
Profil
Ahoj jsem tu nový.
Před asi 2 tydny jsem spustil můj první web http://svet2012.info/ je o konci světa někomu to může přijít k smíchu, ale napadlo mně, že by to lidi mohlo zajimat tak sem se do toho pustil zatim jsem napsal 4 články (članky jsou moje nikde jsem je nezkopíroval). Všiml jsem si, že když zadám na seznam.cz svet2 tak se mi už v naštěpávači oběví svet2012.info mi to docela přišlo takový divný :D . Tak se vás ptám jak se vám web líbí a co by ste případně změnily. A jak si mám zajistit návštěvnost mám čekat nebo registrovat do katalogu nebo jak ?
Zechy
Profil
Co jsem slyšel tak prej v roce 2012 začíná pro máyi jenom nový věk bo tak nějak.
ladislavczech
Profil
No mne je celkem jedno jestli bude konec sveta nebo ne ale lidi by tohle mohlo zajimat ...
ultrax
Profil
Nemožem za to, mne sa zapačil web.

gratulujem!!!
ladislavczech
Profil
diky.
Johnik
Profil
Je to povedené, jen v některých článcích, třeba "UFO" ti chybí interpunkce. Dokonce občas nemáš ani velké písmeno na začátku věty... Docela blbě se to čte!
imploder
Profil
ladislavczech
Graficky je to pěkné. Vodorovné i levé menu jsou totéž, což může být matoucí. Aspoň by měly být v nich položky stejně seřazené. Ale i tak, je zbyctečné (a matoucí) dělat 2 menu se stejným obsahem na 1 stránce.

U reportáží mi chybí informace o tom, kdy byly odvysílané.
ladislavczech
Profil
imploder
No 2 menu tam mam proto, že by ta stránka byla moc prázdná. Co se týká těch chyb tak ty opravím :D.

A jedna otazka jak mam u těch reportáží zobrazit informace kdy byly odvysílané to mam pod to napsat ? nebo je na to nějaka funkce Wordpressu ?
Mistr
Profil
ladislavczech
(1) Dopřeložil bych celý web do češtiny.
(2) Doplnil bych klikací logo.
(3) Proč je vpravo hnědý proužek? Nevycházelo Ti tam černé pozadí? Pak bych tam spíše dal tmavou plochu v barvě pozadí než v barvě hnědé.
ladislavczech
Profil
Do překladu bych se mohl pustit dnes nebo zýtra.
klikající logo asi vim co myslíš, ale nevim jak na to :-).
Jak v pravo hnědý proužek jaký myslíš ?
Mistr
Profil
ladislavczech
Do překladu bych se mohl pustit dnes nebo zýtra.
Zýtra? Tak to snad raději ještě dnes.

klikající logo asi vim co myslíš, ale nevim jak na to :-).
Využiješ toto: http://wellstyled.com/css-replace-text-by-image.html

Jak v pravo hnědý proužek jaký myslíš ?
Myslím zbytek tohoto obrázku: http://svet2012.info/wp-content/themes/Svet_2012_2/images/Page-BgSimpleGradient.jpg

ladislavczech
Profil
Tak to je taková menší záhada já mam notebook s rozlyšením 1280x800 a zobrazuje se mi to takhle určitě v tom hraje velkou roli rozlišení a je to asi velkej problém :(
Mistr
Profil
ladislavczech
určitě v tom hraje velkou roli rozlišení
Ano, máš pravdu, je to rozlišením. Já mám pro zajímavost na svém notebooku 1680 x 1050.

Mimochodem, musí tam ta hnědá plocha vůbec být?

Nestálo by za to v CSS webu přepsat:
.PageBackgroundSimpleGradient
{
  background-image: url('images/Page-BgSimpleGradient.jpg');
  background-repeat: repeat-x;
  height: 900px;
}


kódem
.PageBackgroundSimpleGradient
{
  background: black;
}
ladislavczech
Profil
Tak jsem ten kód přepsal ale nevím jak to vypada a jestli se vůbec něco změnilo mohl by ses kouknout ?
ladislavczech
Profil
můžete mi někdo poradit už jsem web přeložil ale nejdou háčky a čárky co s tím ?
chil
Profil
hehe jaj ... klikl sem ti na adsense at mas na sacek na hlavu :)
ladislavczech
Profil
chil Muzes mi rict co si tim myslel ?
stepan
Profil
...naše sluneční soustava se ocitne v situaci která se o pakuje jednou za nekolik tisíc let kdy se slunce nastaví do přesné přímky se středem mléčné dráhy

No, jako sorry, ale řekl bych, že naše sluneční soustava leží pořád na přímce, která ji spojuje se středem naší Galaxie, nebo ne? Asi ti tam ještě něco chybí, řekl bych. A máš tam spoustu gramatických chyb, což z webu dělá ještě něco nedůvěryhodnějšího, než to je.
chil
Profil
chil Muzes mi rict co si tim myslel ?

to byl for ze nekdo veri na takoveto konce sveta :) a se sackem na hlave ho muzes mit :)
ladislavczech
Profil
Jo nase slun. soustava bude v roce 2012 v přesné linii jako ze budou vsecky planety zasebou nevim jestli mne chapes ale to je jedno ...
a nevim proc posuzujete obsah i kdys sem to asi neřekl ale mnel se posuzovat vzhled ! zatim vylepšuju vzhled a az potom zacnu pořádně psát a nevim proč web tak odsuzujete je to kuli tematu konec světa ? jestli jo tak proboha každý dělá svůj web o čem chce jak chce a je to jeho věc . A udělal jsem vam snad něco ? tak jestli jo tak se moc omlouvam !
stepan
Profil
ladislavczech
tak se tak hned nerozčiluj. Když máš takové ujeté téma (i když to může někoho zajímat), tak musíš počítat s tím, že se k tomu občas někdo vyjádří, přestože jsi se na názor neptal. Ale ta gramatika ode mne stále platí. Objektivně.
ladislavczech
Profil
prosimvas uz mne nechte je to muj prvni web je mi 16 let a hned slisim samy negativy ...
stepan
Profil
ladislavczech
bereš si to moc osobně. Ale tu gramatiku opravdu zlepši, sebelepší web s hrubkami bude všem k smíchu. Ale jinak všechna čest. Já bych takovou stránku určitě nevytvořil.
ladislavczech
Profil
jo zlepsim
stope
Profil
ad gramatika: proleť ty texty Wordem, bude to nejrychlejší

ad grafika: obrázek v hlavičce mi přijde dost laciný, ale chápu, že ne každý dělá v photoshopu...
ladislavczech
Profil
Photoshop ? vůbec s nim neumim a prý je to těžký ale naucim se to v nem a neco zkusim vytvořit ...
chil
Profil
jo lado ja sem ti taky nerikal at si ten sacek na hlavu das mam enem obcas takovy smysl pro humor ;) at se dari, v sestnacti je to dobra prace :)
stepan
Profil
stope
No word ti možná opraví překlepy, ale čárky za tebe rozhodně nedoplní, nemluvě o velkých písmenech v názvech (např. Slunce, Měsíc, Země a podobně).
ladislavczech
Profil
no nevim jak word 2003 ale 2007 opravi carky ve vetach (ne vsecky ale hodne) a velky ...
Mistr
Profil
ladislavczech
no nevim jak word 2003 ale 2007 opravi carky ve vetach (ne vsecky ale hodne) a velky ...
A opraví tyto chyby správně? A co shoda přísudku s podmětem (takové to děti si hráli/y apod.)? Na to je stále krátký, co?
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0