Autor Zpráva
Terezinecckaa
Profil *
Prosím o zhodnocení blogu, jak ze stránky vzhledové, tak z hlediska propracovanosti.. děkuji..
rohl
Profil
Co na tom chceš hodnotit, tuctovej blog. Žádní práce, jen pár obrázků.
drowmirg
Profil *
děláš si srandu?
pamatuješ si tu adresu vůbec ty sama?
hnusné pozadí
nekontrastní písmo vzhledem k pozadí
naprosto nezajímavý obsah
smajlíci se v textu (článcích) nepoužívají
co chceš hodnotit? systém ani web jsi nedělala

zkrátka otřesné, běž se učit vyšívat, jezdit na kolečkových bruslích, číst knížky, za kamarádkama, hlavně se vyhni vkládání tvého vlastního obsahu na internet
drowmirg
Profil *
prostě o tom co je špatně by se dala napsat diplomka, ale k čemu, když to stejně nic nezmění?


ale pěkná holka jsi, to zas jo
Miloš
Profil
Upe mocinky kůůůlínkovej blogísek, nemohu hodnotit, odpadám.
Ghosting
Profil
Miloš
:-D Já chcípnu.

Terezinecckaa
Máš pěkně modrý oči, ale stránky jsou o ničem, takový zápisníček pro tvé kamarády ze školky/školy.
Terezinecckaa
Profil *
Tak děkuji :D
stope
Profil
To Miloš:
Tohle už mi nedělej =) málem jsem si rozflákal noťas...

To Terezinecckaa (díky bohu za Ctrl+C a Ctrl+V):
Přesně takový blog bych čekal od blondýnky... Hmm...

A teď konstruktivní kritika (moje oblíbená):
1] světle růžový text na bílém pozadí je nečitelný a velikost fontu tomu taky nepomáhá
2] víc srdíček tam už nacpat nešlo?
3] menu jsem našel až po 15 minutách (díky RŮŽOVÉMU nápisu MENU)
4] SBé: Chceš být sbé ? Tu a spřáteluji ...WTF???
5] SRDÍČKÁÁÁÁÁÁÁ

Jdu se uklidnit na nějaký metalový web => žádná růžová
Miloš
Profil
stope
On neexistuje PinkMetal? Hanba! To se musí zavést!
blizz_boz
Profil
Terezinecckaa
jou, celom pekný blog akurát to písmo by mohlo byť tmavšie, vymeň ružovú za fialovú abo modro filaovú, taktiež ma tam rušia tie srdiečka v menu bo to bliká daj si tam nejaké iné, tuná máš nejaké lepšie:

http://www.heroturko.com/iconss/28208-heart-icons.html
http://www.heroturko.com/iconss/25696-heart-icons.html

inak rešpekt. :D

All
sa uvedomte, babebnka ma tak cca 12 - 15 rokov a v takom veku spravit takuto sajtu je umenie, keď vyrastie možno z nej bude profi grafička
Falcon
Profil
blizz_boz
Na veku nezáleží :)
Hitman
Profil
blizz_boz
Snad by jsi nechtěl, aby ty malé srdce (kterých je tam opravdu hodně) vyměnila za velká.

Terezinecckaa
Zruš srdíčka v menu a pro písmo zkus použít jinou barvu.
veny_rico
Profil *
ocenil bych spíše vlastní tvorbu webu.....vybrat si ze šablon není práce......
Hitman
Profil
veny_rico
Jak vidíš, zkazit se dá i šablona.
Jantxx
Profil *
Takže. Prohnat odkazy na jiné blogy vypatlátorem je naprostá hovadina. Dál si Terezinecckoo představ že na tvůj blog přijde dejme tomu důchodce (silně pochybuji vůbec o tom že tam příjde člověk ve věku 15 +). Potom by ses měla styděl diskriminovat naše starší spoluobčany tím, že jsi jim znemožnila četbu svých článků . Dále: to pozadí mi přijde jako kdyby ho dělal šílený grafik při pobytu v psychiatrické léčebně. A to blikající všechno? Blikání nech blinkrům u aut a motorek a netahej ho na tvůj (i bez blikání šílený) blogísek. Ty blikačky tam vypadají jako lední medvěd na Sahaře. Jedna a asi jediná dobrá věc je ta žes vůbec napsala nákej ten TROCHU konstruktivní článek. No a jestli mi tím textem v patičce rozkazuješ tak ten rozkaz na 100% nesplním.
Jantxx
Profil *
Omlouvám se. Teprve teď jsem zjistil že ty odkazy jsou v normálním znění. Ale i tak...
Miloš
Profil
Jantxx
Potom by ses měla styděl diskriminovat naše starší spoluobčany tím, že jsi jim znemožnila četbu svých článků
Jestli narážíš na kontrast, pak já se přidám s gramatikou.

Terezinecckaa
Nemusí být ještě nutně ostuda, když má člověk problémy s gramatikou. Znám jednoho takového člověka, jehož články jsou po faktografické stránce užitečné a přínosné, ale z hlediska gramatiky obdobně odpuzující. On však dává své výtvory k připomínkám, včetně korektur.
Existuje ale spousta lemplů, která se ohání výmluvou že „jim jde o obsah a že forma není důležitá“. Není to pravda; neřeknu tu a tam překlep, ale tvůj psaný projev je naprostým ignorantstvím – sděluješ potenciálním čtenářům, že ti nestojí za trochu námahy a že je máš u (_!_)
K tomuto tématu se docela hodí článek http://www.misantrop.info/o-cestine-seo-validnim-prispevku – vřele doporučuji tvé ctěné pozornosti.
stepan
Profil
Terezinecckaa
Jako pedagog se musím přidat :)
Až se budeš, Terezo, ve škole pídit po tom, jaký smysl má učit se tu "těžkou a nezáživnou" gramatiku, tak důvod je nasnadě. Aby si třeba tvé články mohl přečíst někdo normální a ty sis neudělala ostudu mezi čtenáři.
oogi
Profil
všichni kritici
Nebuďte tak kritičtí - kdy se Vám na webu stane, že můžete číst příspěvky z první ruky od samotné zakladatelky "projektu" a všude jste mile vítáni?
A navíc to s Vámi myslí upřímně.

gramatičtí kritici
Ano, mohlo by to být lepší, ale dle mého je použit zajímavý bezprostřední líčící styl, který bude cílové skupině vyhovovat.


Mé hodnocení: Je to úplně růůůŽoVě CooL a úPPa NádherNýý! JeNn TaAk dÁááál.
Nenech se rozhodit, většina kritiků nepatří do Tvé cílové skupiny a jen rýpou :-D
Miloš
Profil
oogi
A navíc to s Vámi myslí upřímně.
Takových se bojím. Upřímně.
Hitman
Profil
Terezinecckaa
Každopádně si myslím, že na 12 letou holku to není zase tak špatné. Podobných, někdy i horších blogů (ne jen blogů) je opravdu mnoho. Zkusil bych změnit barvy písma a pozadí, možná trochu kontrolovat gramatiku a uprat srdíčka.
oogi
Profil
Miloš
Toho moudrého pána s ní nesrovnávej, nemá krásný růžový blog.

Hitman
Srdíčka neubírat, ztratilo by to atmosféru.
stope
Profil
to oogi: jsi si jistý, že 12-15 leté dítě chápe ironii?

<OT> tenhle link na jiný blogísek jsem tam našel: http://ana-is-perfect.blog.cz/0903/nicole-joel-harlow-march-25-2009 ...tzn ono to je fakt template =) </OT>
P.S.: ta anketa je vražedná...
oogi
Profil
stope
Myslel jsem to vážně.
Radši pochválím web s chybami dělaný z nadšení než průměrný web od člověka, který to dělá hlavně pro prachy.

Template nebo ne, to je prostě v tomhle případě úplně fuk. Chce to brát jiné měřítko.

EDIT:
Jak je vidět, zdejší kritika donutila autorku změnit design. Nezdá se mi to jako vylepšení.
Hodně to kazí špatný kontrast růžového textu a tuctový neoriginální obrázek v hlavičce.
Hitman
Profil
oogi
To ano, jenže téměř nikoho neposlechla a myslím, že je to ještě horší, než to bylo.
stope
Profil
to oogi
mno, asi se nedokáži vcítit do holčiny v jejím věku... Ale pozor! Snaha se každopádně cení - chtěl bych aby se moje příspěvky nebraly jako kritika (ve špatném smyslu slova), ale jako rady a připomínky...

to Terezinecckaa
Teri, ono se tam toho fakt k lepšímu moc nezměnilo... Snaha super, ale růžový text na růžovém pozadí pořád nejde přečíst. Myslíš, že bys zvládla do hlavičky (nahoru) vložit detail/výřez nějaké svojí fotky? Určitě by se tam hodil víc...
chil
Profil
hehe lol holka vas co mate svoje tube a blogy se neak vyrojilo ... ale gratuluji k nebani se napsat na jakpsatweb :)
Alet
Profil *
to Terezinecckaa
Opravdu považuješ za nutné dávat na svůj blog tolik růžové a srdíček??? Bije to do očí a člověk raději rychle prchá, než by se do něčeho začetl. I kdyby ho neodradila srdíčka, tak ho stoprocentně odradí malé a nekontrastní písmo.
Anika
Profil *
Terezko, nenech se otrávit, tihle velký chlapi tomu prostě nemůžou nikdy rozumět! Jsi vážně statečná, když to tady ukazuješ!
Hitman
Profil
Alet
Opravdu myslíš, že po 3 měsících bude mít Terezinecckaa zájem o tvůj příspěvek?

Anika
Jsi vážně statečná, když to tady ukazuješ!
To ano :-).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0