Autor Zpráva
J. Intuel
Profil *
Zdravim v tento nepracovni den,
presto bych vas rad poprosil o kritiku / zhodnoceni meho grafickeho navrhu.

Odkaz na obrazek

Zajima me vse, co se od vas dozvim. Diky.
Mistr
Profil
J. Intuel
(1) To vodorovné menu Přípravka, Mladší žáci... se bude měnit v závislosti na zvolené sekci z menu Hlavní, Oznámení...? Pak bych doporučoval výrazněji vyznačit v horním menu, do které jeho části patří to spodní menu. Nebo patří do sekce Hlavní?
(2) Předpokládám, že web pojede na nějakém redakčním systému. Bude v něm snadné vkládat ony dvě sešikmené fotografie?
(3) Jen na okraj takovou poznámku: bývá obvyklé, že A mužstvo je výkladní skříní daného fotbalového klubu a z toho důvodu je uváděno ve výpisu mužstev na prvním místě. Ale to je jen detail a volba činovníků Sokola z Pustkovce.
(4) Musejí být v sekci Oznámení ty bílé uvozovky nahoře, když tam uvozovky dole chybějí? Vím, jsou nahrazeny těmi velkými, červenými. Přesto dávám k úvaze dotaz: Zkoušel jsi ty bílé uvozovky odstranit?
(5) Mezi Novinkami není odkaz na starší články příliš patrný. Nicméně lze jej odhadnout a odvodit.
(6) V Zápasech budou vždy uvedeny pozvánky jen na čtyři utkání? Ptám se na to s ohledem na množství mužstev Pustkoveckého Sokola: přípravka, mladší žáci, starší žáci, dorost, muži A a muži B. Aby tam pak vpravo nebyl dlouhatánský výpis šesti utkání a v ostatní hlavní ploše pouze čisto a prázdno.
(7) Výrazněji (například nadpiskem) bych uvedl, které utkání v oddíle Zápasy již bylo odehráno a které fotbalisty teprve čeká. Prve jsem se domníval, že uvádíš jen utkání, která mají borci před sebou. Až později jsem si všiml, že spodní dvě jsou již odehraná.
Nox
Profil
Co ty obrázky s watermarkem istockphoto?

No...mám z toho velmi silně dojem, že to je vzatá spousta ucházejících až pěkných prvků
splácaná dohromady naprosto chaoticky a nekonzistentně, čili stažené obrázky ještě z člověka
instantně grafika/designéra neudělají

Styl hlavičky je naprosto odlišný zbytku stránky, to stejné pro další elementy
Hrubou kvalitou je nejlepší z tohoto designu, ale přeplněná, ruka působí hloupě a ten rozhodčí celkem taky

Na jedné straně máš lesk v horní část obsahu, na druhé straně obrázek tabule a ikonky rss/mailu mají úplně jiný styl

Písmo je taky všude jiné a navzájem se to k sobě nehodí
Barevně by to také chtělo zlepšit...sjednotit a ta šedá nic moc
Co to překrytí v oznámení?

Na mnoha místech malý odstup prvků

Část zápasy mi přijde nedodělaná


Celkově podle mě špatné...snad tady tento můj popis pomůže, projdi si nějaké tutoriály,
které se věnují nejen tvorbě jednotlivých prvků, ale celkovému ladění, zarovnání atd.
J. Intuel
Profil *
Ou, lehce prekvapen. Ma odpoved bude ponekud kratsi.

Mistr: Diky za typografickou / obsahovou stranku webu. Prakticky vse co jsi napsal je pravda a pokusim se to aspon trochu poupravit. Kdyz delas web, aspon ja, tak ti nektere veci prijdou uplne jasne a uz moc nemyslis na potencionalniho uzivatele.

Nox: Btw watermark bych odstranil zakoupenim obrazku, az pred 100% kodovanim webu, to ale neni dulezite. Co je dulezitejsi je zbyvajici tva kritika. Co se tyce celkoveho ladeni webu, pokusim se to napravit. Jestli ne v tomtu navrhu, tak v dalsi urcite. Kdyz se 8hodin divas do Photoshopu, tak se ti i uplne odlisne veci splyvaji :). Ok, projdu si teda nejaky ty tutorialy a po upraveni teto, se pustim se do nove, snad lepsi, verze. Diky.

Jeste jednou diky obema za kritiku a cas.
Nox
Profil
Napsal jsem to trochu moc tvrdě, ale naštěstí si to celkem ustál...prostě nějaký dopilování by to sneslo, zase tak špatný to není

Watermark chápu, to mě nenapadlo, to dívání taky chápu, znám
J. Intuel
Profil *
Ok diky, lepsi nez kdybys napsal ze to je super.
chil
Profil
bravo pekna prace uz sem myslel ze pudu z jakpsatweb spat s nocnima murama neska
J. Intuel
Profil *
uprimne? :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0