Autor Zpráva
veny_rico
Profil *
....prosím o názor ohledně vzhledu ne obsahu....

(stránka home.html je v nejnovějším vzhledu, ostatní jsem ještě nepředělal.....)
Radek9
Profil
Zkráceně: Děs a hrůza
Dlouze:
1. Logo divné
2. Hrozná kombinace barev
3. To horní menu je taky divné, blbý kontrast
4. Obrázkové opakující se pozadí a navíc tam nesedí
5. Patička má oproti ostatnímu divnou barvu
6. Máš to nevalidní
7. Smaž to a udělej znova
Ghosting
Profil
www.freewebtown.com/veny_rico/home.html
Miloš
Profil
Radek9
6. No a co? Krom toho zřejmě opraveno – validátor už je spokojen.

veny_rico
Moc barev – že tys dostal právě nové pastelky? Je to přeplácaný kanárek. Nelíbí až odpuzuje; nadto v kombinaci s otravnými animacemi – na takovém webu bych dlouho nevydržel.

8. Stránka se se změnou rozlišení (resp. velikostí okna) mírně rozpadá – mám na mysli posun menu, které je sice při šířce okolo 1024 px přes hlavní obsah, ale jakmile je okno větší, začne se to rozjíždět.

9. Píšeš: „jsem se rozhodl zcela předělat … kód … aby byl … semantický, ovšem zneužití tabulek je cokoli jiného, jen ne sémantické myšlení. Na webu http://www.semantika.name/ bys pro to i našel pojmenování: fekální styl. Víc se ke kódu nebudu rozepisovat; ten web o sémantice si rozhodně projdi.

10. „Čas: 21:24, Datum: 4/20/2009“ – to je tam proč? Abys celému světu dokázal, jakej seš machr programátor? Jakou to má souvislost s daným webem? Myslíš, že když budu chtít vědět, kolik je hodin anebo kolikátého je, že za tím účelem zavítám na tvůj web?
rommy
Profil *
vymaž to co nejdříve, než si tě někdo bude nadosmrti pamatovat...a to jsem koukal jen na ten vzhled
chil
Profil
neber to neak spatne, ale tak mne napadl takovy forek ... predstav si kdyz dojde epileptik na web barvoslepeho ...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0